Americký táta (2005) (seriál)

Docela nevyváženej seriál. Některý díly jsou naprosto skvělý, některý by pořádně zasloužily. Absurditou dotaženou do krajnosti u mě ale boduje. V každým případě neporovnatelně lepší než slaboduchej Family guy. Malcolm Hathaway - hostage negotiator:"As a gesture of good will, I'm goin' to give you another hostage. Send in the boy." :DDD edit 25.12.2010 - V průběhu 6. řady, spoileroidní video po epicky nářezovým vánočním díle a potom, co některý souvislosti a narážky konečně chápu mnohem víc, nemůžu jinak, než přidat hvězdu do hodnocení a zařadit American Dad do svojí seriálový topky. :)

Griffinovi (1999) (seriál) odpad!

Z objektivního hlediska jsem tu měl dvě hvězdy, ale sakra! já v tomhle případě nechci bejt obejktivní ani v nejmenším! Nakopat ho do koulí. Do všech!

Terkel má problém (2004) odpad!

(only 18+ allowed to read this) Kurvapičamrdatprcatšukatcumlatlulatčuratčurákkokotdebilblbeckryplidiotkreténděvkaděvkařmetařstříkačprdelfrndamrndahajzlcajzlpajzl.... - na film se podívejte jenom pokud ste odvázaný z týhle nesmyslný demenťárny. Je to jenom tupá sprostá nuda.

Pozemšťan (2007)

Film bez napětí, bez invence, úplně o ničem. A filosofická hloubka? Překvapivé otázky? Lidi, vy si snad ze mě děláte legraci, že jste většinu z těch hypotéz, (rádoby i nerádoby)naruby převrácených filosofických otázek, vizí apod. slyšeli prvně tady? Tenhle film obsahově nepřináší novýho ani zbla; při nejlepší vůli se dá maximálně říct, že určitý myšlenky shrnuje (s hereckými výkony potácejícími se po hranici průměrnosti a podprůměrnosti).

Den nezávislosti (1996)

Na Dni nezávislosti jsem byl jako malej v kině v Jablonci po návštěvě u známých a byl jsem z něj řádně vypleskanej, pokud si pamatuju dobře. Ke všemu mi předtím naši koupili balíček pogů, takže myslím vydařenej den. Sranda je (není, já vim), že navzdory radosti, jakou jsem z nich měl, jsem si je vůbec neoblíbil a těch pár prvních pogů zůstalo taky posledními. (I když pro úplnost bych se měl přiznat, že vůbec první pog, kterýho jsem měl, byl kin. Našel jsem ho v orosený trávě, když jsem ve druhý třídě zatahoval ranní družinu a toulal se po čtvrti v okolí školy. To ráno jsem potkal kamaráda a on zatáhl družinu se mnou. :))

Čarodějnice školou povinné (1998) (seriál)

Jestli tu ještě někdo napíše, že je to plagiát HP, tak ho na mou duši zkopu! Po přečtení dostatečnýho vzorku komentářů, kvůli nesmyslný zaměřenosti proti pořadu zvyšuju hodnocení o dvě a HáPéčkáři se třeba po****e. ;)

Střípky lásky (1979)

Je to asi krapet směšný, ale žádnej film mě v životě neovlivnil takovou měrou, jako tenhle. Velmi dobře si pamatuju jeho název zhruba těch deset let, co uplynulo od tý doby, co jsem ho jako dítě viděl. Až tak mě zasáhl příběh, jenž jsem od toho dne taky toužil prožít, a tak nějak v jeho uskutečnění v koutku zbytku dětský duše věřím ještě teď (což je asi onen kámen úrazu :)), i když dobře vím, že je to nesmysl, neboť tenhle čas dávno minul. Škoda, že se tolik snů nakonec ukazuje těžko slučitelnými se skutečností. Ať už pro ně člověk není ochoten udělat dost, anebo zkrátka a dobře neví jak, je naplnit. Na každej pád moje tajná srdcovka. Kdyby někdo tenhle film mohl sehnat v dabovaný verzi, ať se neváhá neprodleně ozvat. Velká odměna a můj vděk ho nemá šanci minout. :) PS: Z dětství si vůbec nevybavuju, že by to byla komedie. :)

Volný pád (1993)

Film, kterej mě provází od útlýho věku.