Lian xi qu (2006)

Nejsem asi správný divák pro tento druh filmů. Pro mě má tento film ale jiný, zcela osobní, rozměr. 我爱台湾!

Big Lebowski (1998)

Jak na první pohled jednoduše může vypadat geniální film.

Bitch Slap (2009)

Je to neuvěřitelně dementni, laciné, mizerně natočené a nudné. Selhávají jak dialogy tak akce. Tam kde bodoval Grindhouse jako parodie nebo chcete-li pocta béčkovým filmům, tam Bitch Slap prohrává, protože není poctou ani parodií, ale je právě skutečným béčkem. I přesto jsem se na to dokázal koukat až do konce a proto dám hvězdičky za důvody proč jsem to vydržel. Dávám * za echt krásnou a sexy lesbickou trojičku hlavních postav a 0,5 za cameo Xena/Herkules herců a 0,5 za sem tam méně trapně vykukující nadsázku.

Svěrací kazajka (2005)

Přemýšlel jsem, jestli to má na 4* a nakonec jsem si řekl, že ano. Je pravda, že logických děr v příběhu je několik a že scénář z jiných o cestování časem nijak nevystupuje do popředí. Co film zvedá hodně nad průměr jsou herecké výkony. Brody skvělý, Craigův pomatenec snad ještě lepší a Keira taky podává slušný výkon. Další plus je dobře vystavěná atmosféra, která mi něčím připomíná japonské horory, ale nevím přesně čím... možná to dělají odstíny barev. V mém osobním minisouboji s Osudovým Dotykem vyhrává s přehledem Svěrací Kazajka.

EZO.TV (2009) (pořad) odpad!

Stejně jako u Volejte věštce, chápu, že existují lidé, kteří takovým sračkám věří, ale byl bych raději aby tací nebyli a zmizel tak tento pořad z vysílání... Ezo.Tv dal aspoň vzniknout kultu Vlastíka Plamínka, ale to jim na hvězdičku nepomůže. :)

Volejte věštce (2008) (pořad) odpad!

Chápu, že existují lidé, kteří takovým sračkám věří, ale byl bych raději aby tací nebyli a zmizel tak tento pořad z vysílání...

Hustej nářez (2009) (pořad) odpad!

Zcela zbytečný pořad... kdyby tam aspoň byla nějaká rozumná partička, ale taky ne...

Nekonečný příběh (1984)

Pokud jsem si řekl, že 5ti hvězdičkami ohodnotím filmy, které se staly pro mě legendou, tak Neverending story si je zaslouží všemi pěti. ;)

Temný úsvit (2006)

Snímek to byl moc přijemný a skvěle zahraný. Nejen Bale ale i Zahn a Davies jsou jednoduše skvělí. O to víc mě překvapuje, že mi vlastně jejich osudy byly docela volný a nakonec filmu jsem si vlastně neodnesl žádnou pořádnou emoci. Podle mě to bylo způsobený teatrálně patetickým koncem a také tím, že ve filmu byly skutečně dlouhé pasáže, kde se nic nedělo a děj se nikam neposouval. Film by šel shrnout ve třech větách nerozvitých.

Číslo 9 (2009)

Skvělá a originální animace s celou řadou ¨neotřelých nápadů a detailů bohužel neutáhne film s průměrným scénářem, nelogickým uvažováním postav za kterými nevidíme nic, než hadrové loutky (ať už sebevíc roztomilé), a proto se s jejich situací nedokážeme dostatečně ztotožnit. Hodně předhazovaná náboženská agitka mi nevadila, protože tu není nijak agresivní. Pokud někdo chce tato témata vidět, tak je zkrátka vidí všude kam se podívá. Těšil jsem se, ale moje očekávání nebylo naplněno.