• Pohádka

Únos (2006)

Super neotřelý nápad!

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Jestli si ze mě chtěli vystřelit, tak se jim to fakt povedlo :D Jinak jsem chvílemi fakt nevěděla, kde mi hlava stojí :D

Lítám v tom (2009)

Dost velké překvapení v rámci žánru :) Jsem velmi, velmi spokojená!

Reach (2009)

Trochu mě to dojalo no :)

Zodiac (2007)

Tak jo, tenhle film mě fakt dostal. Nehorázně jsem se bála! A ta scéna ve sklepě... To už jsem nemohla ani v klidu sedět. Fakt povedený film a skvělá hudba! Trochu mě mrzí, že Robert Downey nedostal ještě více prosotoru. Dost jsem se bála té délky filmu, ale uteklo to jako voda a byl to příjemně strávený, i když trochu mrazivý, večer.

Šifra mistra Leonarda (2006)

Nechápu, kde se bere ta chuť strkat složité a náročné knihy na plátno. Je mnoho Brownových odpůrců. Já ne, já jeho knihy čtu a čtu je s nadšením. A proto jsem se těšila i na film. Knížka mě naprosto pohltila, film nikoli. Hanks se mi do této role prostě nehodí, Tatou je krásná a Reno perfektní. Ale to stejně moc nepřidá. Kdybych nečetla knihu, byla bych z děje naprosto zmatená. Prosííííím, už takové věci knihám nedělejte, já vážně trpíííím!!!!

Andělé a démoni (2009)

Ne, tak tohle se mi fakt moc nelíbilo. Dokonale to popřelo všechny kvality knihy, některé scény a postavy, které považuji za poměrně důležitě byly naprosto vynechány. A Vittorie rozhodně nedostala tolik prostoru, co dostat měla. Pravda, Brownův děj je trochu komplikovaný a chápu, že něco se vynechat musí, ale že tolik, to bych nečekala. Celou dobu jsem měla pocit, že si tam každý hraje sám za sebe a nějaký vzájemný kontakt mezi herci naprosto nefungoval. Hudba dobrá, ale zbytek dost špatný. Doporučila bych přečíst si knížku, tu totiž napětím nebudete moc odložit. Tenhle film jsem měla chuť odložit několikrát. A Tom Hanks spíš působí jak natvrdlý tatík než věděc a symbolog.

Lovefield (2008)

Sakra, já se tak bála!!

Neznámí (2003)

Hodně silný film! Někdy řeknou filmy, ve kterých se nemluví, mnohem víc, než ty, ve kterých se mluví pořád.