Andy Warhol - Silver Factory (2008) (seriál)

Tenhle dokument se opravdu povedl. Né moc krátké, né moc dlouhé, poutavé vyprávění o jednom z pánů umělců skvěle rozdělené do tří částí, které se každá věnují jiné oblasti.

Anděl Páně (2005)

Jedna z opravdu povedených nových českých pohádek. Žádná další lehce otřepaná Troškovina, ale milý příběh se skvělými herci.

Americká krása (1999)

Ten film je prostě krásný ve všech směrech. Navíc herecký výkon Kevina Spaceyho.. určitě ho nevidím naposledy.

Alf (1986) (seriál)

Alf je prostě klasik. Pamatuji si na ty časy,kdy jsem jako malá zapnula televizi a prostě VŽDYCKY tam byl Alf. Nicméně mě nikdy zas tam moc neoslovil a raději dám přednost třeba jen osvědčenému E.T.mu nebo novým Příšerkám s.r.o.

Pelíšky (1999)

Prznitelka se usmívá navzdory své podprůměrnosti a tahá se otci na očích s největším exotem z okolí! Nejlepší český film s naší hereckou špičkou. Scény s lžičkami z NDR, noky, nerozbitnými skleničkami, kozačkami a spoustou dalších mě pokaždé naprosto dostanou, stejně tak jako na mě silně zapůsobí hymna v podání Krause. Bravo.

My z Kačerova (1987) (seriál)

Nejlepší ze všech Disneyovek, zněĺku si pamatuji dodnes:)

Troja (2004)

Opravdu velkolepý film, po jehož shlédnutí se nabízí otázka, jak velkolepé to muselo být teprve ve skutečnosti. Ačkoliv hudba je nezdařená a několik scén a dialogů především v první polovině filmu by bylo záhodno změnit nebo zkrátit. Napříč tomu má Trója velmi dobré herecké obsazení (Brad Pitt, Peter O´Toole, Sean Bean et cetera), kostýmy a výpravu. Ale stejně, v Illiadě hrají podstatnou roli bohové - jak na ně mohl Petersen zapomenout?

Růžový panter (2006)

Knižní předlohu neznám a nemůžu popřít, že bych se občas nezasmála. Uznávám ale, že kdybych znala předlohu, mohlo by mé hodnocení slabší.