Adamova jablka (2005)

Mads Mikkelsen to zahrál úžasně! Ta role mu sedla, jak ušitá. Tahle tragikomedie mě uzemnila. Tím humorem a zároveň vážností. Úžasný film po všech stránkách. Doporučuji se podívat!!! 5*

Aeon Flux (2005)

Jedna hvězdička za Charlize Theron :) jinak film, který není třeba vícekrát vidět.

Amadeus (1984)

Jedním slovem geniální !

Amélie z Montmartru (2001)

Postava Amélie je velice originální, optimistická a zvláštním způsobem zajímavá a to se mi na tom filmu moc líbilo. Skvělá hudba! Velice zajímavý a zvláštní film. Uvidím, jak se mi to rozloží vše, jestli nezměním hodnocení. Zatím lepší 4*

Americké psycho (2000)

Tak Bale ukázal dobrého psychopata :D Zajimavý příběh a ta motorová pila a hlava v ledničce mě dostala ... 4 *

Americký gangster (2007)

Úžasný "Americký gangster" opravdu velice podařený film, mile mě překvapil a herecký výkon Denzela Washingtona to je podívaná, která stojí za to si ještě nekolikrát pustit :) Od začátku do konce nepustí !!!!

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

První povedená komedie 2013, co jsem viděl a u které jsem se pořádně bavil a nasmál. Výborné hlášky a ke konci úžasná role pro Channinga Tatuma, který si tam taky užil pár vteřin slávy :D Skvělé obsazení a celkově 5*

Baraka - Odysea země (1992)

Hezký dokument, hodně krásných záběrů, pozoruhodných , ale taky hodně smutných! 4*

Bídníci (2012)

Nejsem zrovna fanoušek muzikálů, ale tento je velice povedený. Ani mi nevadilo, že se tam tak málo mluvilo, protože zpěv byl doslova luxusní a hned od začátku mě vtáhl do děje . Vyzdvihnul bych herecké výkony: Hugh Jackman, Anne Hatthaway, Sacha Baron Cohen i mého oblíbence Russela. I přes tu délku mě to potěšilo a řadím to do mých top 3 muzikálů po Moulin Rouge a Chicaga. 5*

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Tak to jsem ani nečekal. Po delší době 5 hvězdičková oddechová komedie, která nepustí až do konce. Ryan Gosling ukazuje extratřídu s vysokým sebevědomím a rýslej, jak z photoshopu :D Tento film stojí za to ještě několikrát zhlédnout. 5*