jfaba

okres Nový Jičín

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 16.2.2019  11:38
    The First (TV seriál) (2018)

Nehodnotím. Po pátém díle končím. Nic se tam neděje.

• 16.1.2019  13:29
    Luther - Série 5 (série) (2019)

Za poslední "divný" díl dvě ** dolů. Jinak to bylo dobré, ale všeho moc škodí.

• 31.12.2018  10:36
    Na mušce (TV seriál) (2018)

Poslední čtyři díly přitažené za vlasy a už to bylo přehnané. Je to taková parodie. Jestli tam byl humor (černý nebo jakékoli barvy), tak jsem ho nezaznamenal. Já totiž nemám smysl pro humor. Na pohřbu se taky nesměju. Postavy se chovaly divně. Všechny. Další série proběhne bez mé přítomnosti.

• 28.12.2018  13:43
    C.B. Strike (TV seriál) (2017)

I když jsem hodnotil každou sérii zvlášť, tak celkově to vyšlo na takových 50%. Normální britská detektivka. Jen poslední série se troch vymykala průměru. Ale pro dlouhé zimní večery, kdy v tv dávají stále stejné pořady už 285 let, tak je to vlastně skvělý počin.

• 27.12.2018  11:07

Mám jednu otázku. A víc odpovědí, které jsou, ale taky otázkou. Proč se tato pohádka nevysílala jako štědrovečerní? Za prvé: Protože ji nenatočil Zelenka? Za druhé: Protože tam nehrála pí.Bohdalová? Za třetí: Protože to bylo víc slovenské? Za další si asi odpovím sám. Proč, proč, proč! Nechápu to. Bylo tam obsaženy vánoce. Děj byl jasný, o něco tam šlo a skvělý casting... Tak že? Proč se tato pohádka nevysílala ve štědrý večer?

• 26.12.2018  12:09
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Nevím, co o tom napsat. Slova, kterým bych jednak pohanil, přitom, abych nikoho slovem nezranil, se těžko hledají. A navíc, už byla popsána ostatními... Jak vidno z komentářů. Nepochopil jsem o co v tomto díle šlo. Jedno vím, ale jistě. Nikdo se nezmění podle této pohádky, protože už ji nikdo nikdy nebude sledovat... A doufám, že ani vysílat. Za prvních 10 minut dávám*. A to je víc než dost.

• 18.12.2018  19:18
    Shetland (TV seriál) (2013)

Série od série se seriál zlepšoval. Skvělá krajina, sympatický DI Perez a jeho kolegové. Pěkné vraždy :-), bravurní vyšetřování a překvapivé závěry. Co víc chtít? Ještě jednu sérii.

• 14.12.2018  06:47
    Lynč (TV seriál) (2018)

Co se vlastně v tomto seriálu dělo? Respektive, co se dělo v jednotlivých dílech? Nic! Vešlo by se do jednoho hloupého půlhodinového filmečku. Natahované a rozvleklé, nic neukazující, nic neřešící seriál. To že se na "lynč" dívá půl vesnice a nic se nevyřeší; to že se postřílí za bílého dne pár pitomců, jak za války Němci a nic se nevyřeší; to má být jako co? A co na to rada pro vysílání? Jak to, že se před 22 hodinou mluví ve veřejnoprávní televizi, tak jak se tam mluvilo? Ono už se to může? Bojím se co nás ještě v našich TV čeká? ...a od těchto autorů. Ochraňujte nás všichni pohanští, a jiní, bohové. Škoda promarněných osmi večerů. DOBŘE MI TAK.

• 4.12.2018  19:21
    Rédl (TV seriál) (2018)

Já k tomu moc psát nebudu. Hofmann a Novotný byli hnusní. Něco jsem nechápal... jak účinkoval ten spray? A ten konec jsem nepochopil vůbec... Jsem vůl! Ale jinak dobrý. Za ***.

• 1.12.2018  14:38
    Mr. Mercedes - Série 2 (série) (2018)

Přeskočili druhý díl a hned se vrhli na třetí. (on ten druhý by nebyl asi tak filmařsky zajímavý.) A když skočili rovnou na třetí, tak to trochu změnili. Proč ne!? V knize zajímavější změna Bradyho, ale tady se to všechno lépe pochopilo... Mě se to líbilo skoro jak první série. A škoda jen, že to nedopadlo stejně jako v knize. To jsem ale kruťák...

• 18.10.2018  09:00

Nehodnoceno. Prvních 15 minut to šlo, (i když, že by nic necítili?) potom nuda, nuda, šílená nuda... a pak jsem usnul. Mám dát nehodnoceno nebo ODPAD? Nebo *. Nebo se odhlásit s ČSFD, protože tu nezapadám a nejdu s davem? Opět! Já tam ty věci, co všichni, neviděl... Souhlas s Maq! Jo, a kdyby bylo Sicario 19, tak je mi to u prodloužených zad!

• 18.10.2018  08:54
    Yellowstone - Série 1 (série) (2018)

Není nad to fandit hajzlíkům v podobě "mafiánské" rodiny a jeho členů. "Tamhle ten zasraný plot je taky můj. Všechno, počínaje tamhle tou horou, až tam, to je všechno moje!" Tak a už je vám to jasný s kým máte tu čest! To, kde to sebrali, nad tím asi nikdy nepřemýšlel. Skvělý počin, skvělá kovbojka, skvělý Costner, hudba... a tak bych mohl pokračovat.

• 16.10.2018  19:27
    Labyrint - Série 3 (série) (2018)

Trochu rozvleklé, třetí nebo který díl byl o ničem. Nikam se to neposunulo a ani se tu nic nedělo. Jinak lepší průměr. Pěkné rozuzlení. Strach umí.

• 27.9.2018  07:52

Kniha a film, takový byl můj postup. Kniha byla velmi dobrá (konečně jako vždy od Hájíčka). Film to je ovšem jiná liga. Asi nějaká jezeďácká. S knihou to mělo společné jen postavy (i když herecké obsazení?No?!), a že chodili na vltavíny. Jinak nic. Proč se musí dobrý námět, tak zk... pokazit.

• 6.9.2018  10:32
    Brimstone (2016)

Syrové, surové, drsné, krvavé, brutální, fanatické, kruté, náboženské, ale neviděl jsem tam nic genderové. Jen děsný a hrozný život lidí na "divokém" západě. Tak to tam asi bylo. Kdo tam prchal? Kdo se tam stěhoval? Země bez zákonů, kde si každý dělal co chce. Pěkně ve čtyřech kapitolách převyprávěný příběh. Líbí se mi jak se tu plno nás oškliví nad brutalitou a krvavými scénami (ale podívejte se co se tu jinak hodnotí a jaké to jsou "filmy"). Taky se mi to nelíbí a je to v dnešních filmech až moc. A někdy zbytečně a jen pro efekt. Není člověk ten, aby se... atd. Nikdo nemusí film sledovat do konce. Existuje takové tlačítko... a nebo je možné odejít z kina. Konec agitace.

• 31.8.2018  11:59
    Moone Boy (TV seriál) (2012)

Dám ***, i když jsem viděl jen 1. sérii. Na víc už se asi nepodívám. Ze začátku jsem se bavil, ale potom už to bylo spíše pro děti... No pro větší děti.

• 29.8.2018  15:26

Tak nevím, jak se s tím filmem má popasovat. Co tím chtěl básník říci? Američani bojují (jak jinak) proti Američanům a všichni proti opicím. Vyhrají opice díky přírodě (lavina). Jedno oko nezůstalo suché. Celý film byl tmavý, sotva jsem rozeznal kdo je kdo. Až konec, díky lavině to zesvětlil. Předchozí "díly" jsem neviděl a ani neuvidím. Toto mi stačilo. Já bych to sestřihal na hodinový dokument o tom, jak opice nemusí nic jíst a stejně přežijí. A ne jen se šípem v boku. U mě za **. A to jsem štědrý, jak ten klučina 24.12. A mimo jiné, přečtěte si knihu Planeta opic! Prý předloha! Já jsem tam nic podobného nečetl!!!

• 29.8.2018  07:59
    Dva světy (TV seriál) (2017)

Nejprve byli zlí Němci. Potom Němci hodní a zlí. Nyní jsou už jen hodní. Evoluce v praxi. Teď nám to složitě vysvětluje HBO v sci-fi hávu, kde jedni Němci mluví anglicky a druzí německy (kteří jsou kteří?). Je to složité, že se v tom nevyznají ani všichni Němci světa. Svět za zdí a před zdí (taková before a after), je tu ukazován na paralelních světech, které až tak paralelní nejsou. I přes výkon Simmonse je to natáhlé jako Pedro... Po třech nebo čtyřech dílech v tom mám takový guláš, že pochybuji, zda to dokoukám. Stíhám u toho číst, dřímat, přepínat na jiný kanál... Ne, samozřejmě, že ne. Ale je to chvilkami nuda. Zatím za *, možná změním.

• 27.8.2018  12:39
    Barry (TV seriál) (2018)

Tak nevím, asi jsem se díval na jiný seriál (75%)! Komedie!? Měl bych se aspoň jednou za osm dílů zasmát... Nestalo se. Kdyby to bylo normální drama nebo já nevím krimi či co, tak se s tím smířím. Barry se mi líbil, když zabíjel. Jinak se choval jako Detectorists (do toho seriálu by se hodil). Ano, dokoukal jsem to, ale jen jako normální "mafiánskou" blbost. Nemám smysl pro humor! Pro takový "humor"! Dvě ** za akce. Jinak nic.

• 24.8.2018  14:28
    La casa de papel (TV seriál) (2017)

Nevím, co napsat... co vyzdvihnout? Herecké výkony, příběh, hudbu... Ano, byl to jednou zase skvělý seriál! Má svoje mouchy, někdy nelogické chování, ale to já hnidopich, vidím všude. A to, jak odcházejí převlečení po minutě z hangáru... nejlepší scéna seriálu! Souhlas: Doffy,

• 7.8.2018  15:59
    Marvellous (TV film) (2014)

Šťastný člověk. Skvělý film! Jak se tohle může stát? Mohlo by se to stát u nás?

• 7.8.2018  15:55
    Timeless (TV seriál) (2016)

Oddychovka. Dal bych víc, ale je to jeden díl jako druhý. Žádný nový nápad. Konec nekonec! A diváku, dívej se na druhou sérii. Možná i na třetí, když to vydržíš. Tolik věcí změnili a změnilo se toho tak málo v současnosti. To je hloupé a nedomyšlené! Ale je to oddychovka!

• 5.8.2018  15:43

Nechtěl bych žít v té době. Je vidět, co za existence do té Ameriky jezdilo... Někdy moc neuvěřitelné a asi ani ne možné, že přežil... No, byl to přeci jen americký člověk. Hezké triky, hudba... Někde zbytečně natahované.

• 5.8.2018  15:36
    Šerifská hvězda (TV seriál) (2017)

Chování celé rodiny Worthů mě po prvním díle tak nasralo, že ve druhém už jsem víc nasranej být nemohl. Skoro mi to připomínalo svou blbostí Banshee. To bylo taky tak blbé a hrálo si to na děsné drama. Možná tak před dvaceti lety bych to zbaštil a byl u toho napnutý, ale teď... Žena za pultem byla napínavější a logičtější. A ti tři zločinci? Kam na to ti scénáristi chodí? Dva díly a dost! Nevzpomínám si co Amazon dobrého vytvořil...

• 11.6.2018  19:33
    Caprica (TV seriál) (2009)

Nehodnotím. Mám rád sci-fi, ale u tohoto "dílka" jsem usnul. Nuda. Nevím, zda-li se k tomu někdy vrátím...

• 8.4.2018  21:41

Nehodnoceno (to totiž nejde). To bylo tak úžasné a vtipné, že si to budu pouštět několikrát týdně. Nic lepšího jsem v životě neviděl. Kam se hrabou Slavnosti sněženek, Čtvrtá hvězda, Zítra to roztočíme..., Postřižiny, Pane, vy jste vdova, Světáci, Vesničko má středisková, Okresní přebor, Samotáři, Marečku, podejte mi... a další. Doufám, že jsem na další blbosti, které byly dříve natočeny nezapomněl.

• 25.3.2018  19:14
    Narcos - Série 3 (série) (2017)

Opět z Cali nezklamali. A ani Peña nezůstal pozadu.

• 25.3.2018  19:10
    Most - Série 4 (série) (2018)

I když jen osm dílů (škoda - chtěl jsem si to co nejvíc užít), bylo to opět skvělé. Můj nejoblíbenější seriál. Saga mi bude chybět :-)

• 16.3.2018  16:09
    25. Český lev (TV pořad) (2018)

Nedívám se na ŽÁDNÉ ZPRÁVY jakýchkoli našich i cizích televizí. V sobotu večer si pustím udílení filmových cen Český lev a hle. Politika, kecy, agitace, volte toho, nevolte toho (a to už je po volbách), chraňte svobodu slova, demokracii a plno podobných rádobyagitačních keců jako za bolševika. Za to by se nemusel stydět žádný politruk v Klatovech, Janovicích a pod. O filmech jsem se toho moc nedozvěděl, a jestli tam něco bylo, tak mi to uniklo, když jsem šel zvracet. Bylo mi zle. UMĚLCI dělejte svoji práci. Na změnu politického systému jsou v demokracii volby. Adélka byla profesionální, a dobře, že tam byla. Kdyby to uváděl nějaký Čech, věřím, že by sklouzl do stejných keců jako ostatní zde jmenovaní i nejmenovaní. V minulých lvech jsem někde napsal, že už se na to nebudu dívat. Jsem zbabělec a posera! ALE TEĎ UŽ FAKT NEBUDU. 25 "dílů" stačilo. Seru na vás. Za Adélku *. Víc ani ťuk!!!

• 26.2.2018  14:49
    Blok 99 (2017)

!!! Dávám si tohoto režiséra na index !!! Už nikdy víc! Vůbec nic jsem o tom filmu nevěděl a ze začátku to vypadalo jako "normální dnešní film". SRAČKA je to. Souhlas s herdek550. A nejblbější jsem já, že jsem to po první zlomené ruce neskrečnul... A ten název? Rvačka v cele 99... Za co, soudruzi v čsfd, 79%? Ale proti gustu, žádný kecy. Jen *, za začátek. Na co se budeme dívat za deset let? A co se bude natáčet? Potěš nás příroda! Jdu se vyblejt.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10