jfaba

okres Nový Jičín

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 12.6.2020  15:00
    Good Omens (TV seriál) (2019)

Anděl za *****. Čert za *****. Jejich kolegové za *****. Hudba za *****. A tak bych mohl pokračovat... Nezapomněl bych ani na čarodějnici Anatému ;-). Taky za *****. No pro samé krimi ze severu a pod., jsem málem tento majstrštik (latinsky řečeno) propásl. Seriálek roku! Pro hnidopichy, seriál měsíce.

• 3.6.2020  15:54
    Treadstone (TV seriál) (2019)

Víc mrtvých, jak v Johnu Wickovi. A to je co říct. Druhá řada? No, při dnešních problémech...

• 3.6.2020  15:51
    Tarbíci (TV seriál) (2011)

Skvělé! Jak večerníček, tak komix. Souhlas s Gemini!!! BAF!

• 3.5.2020  13:58
    Tlumočník (2018)

Viděno v TV. Nechápal jsem proč byly titulky i při slovenštině. Simonischek lepší než Menzel, ale jen kvůli slovenštině (opět). Ale téma skvělé... všechno je jinak.

• 22.4.2020  11:09
    Učitel (TV seriál) (2016)

Dlooooooouhý úvod, dobrý konec. Druhou sérii si nechám ujít. Kdo byl horší "děti" či "dospělí". Děti se měli od koho učit. No, že bych tomu dal 83%? *** stačí. A to jsem lidumil.

• 22.4.2020  11:05
    Roky a roky (TV seriál) (2019)

"Čo nás to len čaká!" Parafráze z filmu Pacho, hybský zbojník.

• 29.3.2020  19:27
    Máte slovo (TV pořad) (2008)

Teď jsem se na to díval o koronaviru. Viděl jsem to i dříve, jednou/dvakrát za půl roku, a je to pořád stejně ubohé... I když teď trochu vážnější téma, a taky nic nevyřešili. Ta Jílková už v Kotli byla příšerná, ale nyní... no, škoda mluvit.

• 29.3.2020  19:18

Kdysi jsem to viděl ještě černobíle. V té době ještě barevné televizory nebyly. :-) Už tehdá jsem byl u vytržení. Nyní v barvě. A pořád u vytržení.

• 23.3.2020  14:08

Stačilo mi deset minut. (_!_) na to.

• 23.3.2020  14:06
    Zrádci - Den pravdy (E05) (epizoda) (2020)

Už se na to nedívám! Je mi to fuk. Někde jsem napsal, u nějakého filmu, že tam hráli nejnesympatičtější herci/postavy, co jsem kdy viděl. Tento seriál to překonal.

• 9.3.2020  19:29

Nuda. Nebaví mě to.

• 9.3.2020  19:28

Nuda, nuda a zase nuda. Nebaví mě to.

• 9.3.2020  19:27

Všimli jste si, že to nerežíroval Tauš. Ale bylo to stejně nudné jako předešlé díly. Nebaví mě to. Protože tomu nerozumím? Asi... Po 15 min jsem to vzdal a šel si číst, Temný les.

• 20.1.2020  15:54
    Peče celá země (TV pořad) (2020)

Už se těším, až bude "Píše celá země". To bude ještě napínavější. A nejlépe v sobotu, jako hlavní pořad. Za co, soudruzi, za co?

• 28.12.2019  14:35
    Čarovný kamínek (TV film) (2019)

Pane Bože, za co? Naštěstí jsem to nedokoukal. Ale až po hodině jsem to přepnul. Někam. Málokdy dávám odpad!. Kvůli tomu se zvyšují poplatky za odvoz komunálního odpadu? Bude ho víc???

• 11.12.2019  15:10

Co na tom bylo mysteriózní?

• 11.12.2019  15:06

Četl jsem knihu. Film má možná s knihou společné postavy. Toť vše! Výběr herců... Katastrofa! Film. Druhá katastrofa! A tím končím s hodnocením. Jinak to bude třetí katastrofa. Napsal bych něco, co nechci ani slyšet.

• 2.12.2019  15:03

Nehodnotím, nedokoukal jsem to. 25 minut stačilo. Jsem jiná cílová skupina. ("TY skupino!" řekl Bohuš.)

• 9.7.2019  18:17
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Je to seriál a jako takový, nemůže být věrně přesný a dle skutečnosti. Nevěřím, že to takhle bylo. Bylo to určitě horší! A ví to jen ti lidé, co to zažili. Viz kniha: Modlitba za Černobyl – Kronika budoucnosti. Ale jinak dobře udělané. I když ten 4. díl jsem nepochopil.

• 21.5.2019  17:30
    Klec (TV film) (2019)

Vesměs souhlasím s komentáři. Dobří herci, dobré téma a tak nějak podobně. Problém mám ale s ČT!!! Milá ČT už mi sereš! Nejlepší je dva týdny před uvedením ukázat, jak bude inscenace probíhat, a jak dopadne... Opravdu jsem se měl na co těšit, a vůbec jsem nebyl překvapen vývojem tohoto dílka. DĚKUJEME! BĚŽTE DO PRDELE! Omlouvám se Vám všem, že to tady ventiluji. Jen jsem se divil, že to tu nikdo nevzpomenul.

• 30.4.2019  16:43
    Útěk z vězení v Dannemoře (TV seriál) (2018)

Nehodnotím. Po dvou dílech jedna *, ale raději nehodnotím. Utečou? Určitě! Ale proč se to dozvím na začátku a potom se to vleče jako.. ani nevím co mám tomu připodobnit. Pro mě nuda. To jsou kriminály, jak za odměnu. A ta "sympaťačka"! Tu bych nechtěl mít doma ani v kleci!

• 16.4.2019  15:34
    Zkáza Dejvického divadla (TV seriál) (2019)

Bohužel... Čtvrtá hvězda, ano! Toto NE! Už Dabing Street byla silná káva, kterou jsem nehodnotil, protože nedokoukal. Nechápal jsem to. Mystifikace? Hmmmmmm... Já bych to nazval jinak. Píp, píp, píp atd. Dvakrát jsem se zasmál. Pokud se pozvednutí koutků dá nazvat smích.

• 2.4.2019  19:46
    Rapl - Série 2 (série) (2019)

Taky jsem ten co hledí jen ke svému plotu (který nemám), jak psal PAN REŽISÉR v idnes. Jen se naučte netočit nelogičnosti! Z Ústí do Varů dojeli za pár minut!!! Jsem hloupý divák a vy super rejža. Dám dvě **. Bylo to i vtipný, a patolog nezklamal, sem tam. A jsem rád, že už nebude R3. Stejně bych se nedíval.

• 16.2.2019  11:38
    The First (TV seriál) (2018)

Nehodnotím. Po pátém díle končím. Nic se tam neděje.

• 16.1.2019  13:29
    Luther - Série 5 (série) (2019)

Za poslední "divný" díl dvě ** dolů. Jinak to bylo dobré, ale všeho moc škodí.

• 31.12.2018  10:36
    Na mušce (TV seriál) (2018)

Poslední čtyři díly přitažené za vlasy a už to bylo přehnané. Je to taková parodie. Jestli tam byl humor (černý nebo jakékoli barvy), tak jsem ho nezaznamenal. Já totiž nemám smysl pro humor. Na pohřbu se taky nesměju. Postavy se chovaly divně. Všechny. Další série proběhne bez mé přítomnosti.

• 28.12.2018  13:43
    C.B. Strike (TV seriál) (2017)

I když jsem hodnotil každou sérii zvlášť, tak celkově to vyšlo na takových 50%. Normální britská detektivka. Jen poslední série se troch vymykala průměru. Ale pro dlouhé zimní večery, kdy v tv dávají stále stejné pořady už 285 let, tak je to vlastně skvělý počin.

• 27.12.2018  11:07

Mám jednu otázku. A víc odpovědí, které jsou, ale taky otázkou. Proč se tato pohádka nevysílala jako štědrovečerní? Za prvé: Protože ji nenatočil Zelenka? Za druhé: Protože tam nehrála pí.Bohdalová? Za třetí: Protože to bylo víc slovenské? Za další si asi odpovím sám. Proč, proč, proč! Nechápu to. Bylo tam obsaženy vánoce. Děj byl jasný, o něco tam šlo a skvělý casting... Tak že? Proč se tato pohádka nevysílala ve štědrý večer?

• 26.12.2018  12:09
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Nevím, co o tom napsat. Slova, kterým bych jednak pohanil, přitom, abych nikoho slovem nezranil, se těžko hledají. A navíc, už byla popsána ostatními... Jak vidno z komentářů. Nepochopil jsem o co v tomto díle šlo. Jedno vím, ale jistě. Nikdo se nezmění podle této pohádky, protože už ji nikdo nikdy nebude sledovat... A doufám, že ani vysílat. Za prvních 10 minut dávám*. A to je víc než dost.

• 18.12.2018  19:18
    Shetland (TV seriál) (2013)

Série od série se seriál zlepšoval. Skvělá krajina, sympatický DI Perez a jeho kolegové. Pěkné vraždy :-), bravurní vyšetřování a překvapivé závěry. Co víc chtít? Ještě jednu sérii. Edit: 5. série. !!! Velmi dobré.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11