Vlastníci (2019)

Ukázka jací jsme my Češi, i když to byla nuda, všichni jsme se tam viděli. A jak říká náš president, který tak rád v každé řeči někoho urazí, jeden vedle druhého jsme hlupáci. A dnešní doba to ukazuje v plné výši. A nemůže za to jen dnešní politická garnitura, ale i všechny předešlé... Někdo tu napsal, že kdo dá méně než *** je komunista. Myslím, že ani neví kdo komunista je a ani tu dobu nezažil!

Fargo - Season 4 (2020) (série)

Díky prvním třem sériím je tato dle mého soudu slabší. Ale jen pár prvních dílů. Od čtvrtého či pátého to začne... Nevěděl jsem komu víc "fandit", těm z Itálie nebo těm z "domova", nebo dvěma babám z kriminálu, zdravotní sestře (blééé), nevěděl jsem. Tak jsem to střídal, každý díl někomu jinému. A nejlepší díl? Ten černobílý!!!

Dolores Claiborneová (1995)

Kniha je kniha. A tohle se moc nepovedlo... Za *** jen díky Kathy Bates. Viz: Rex Mundi

Chata na prodej (2018)

No nevím. Asi (ne asi) jsem blbej. Konec jsem nepochopil, proč to najednou bez okolků prodali? A že bych se z toho filmu převrátil, tak to tedy ne. Nejlepší tam byl děda J. Kačer. Chtělo se mi potom taky umřít...

Mesiáš (2020) (seriál)

Moc nechápu přínos tohoto dílka... Jen mě to utvrdilo, jak funguje svět díky všemocným, mediím, sedmé velmoci a sociálním sítím a tak podobně. A ten konec, už byl tedy opravdu zbytečný a hloupý.

Stůj při mně (1986)

Skvělé! Knihu jsem četl a je to opravdu skvěle natočené. Vše jak bylo napsáno. I když v knize trochu víc "strachu" a napětí. Ale i tak jedna z nej adaptací Kinga.

Večírek (1968)

Normálně bych dal jen ***, ale díky číšníkovi dávám ****. On byl skvělý!

Temný případ - Série 3 (2019) (série) odpad!

Velice lituji, že se třetí řada Temňáku vrátila, co do atmosféry spíše k první než k druhé sérii. Nuda, nuda, nuda, nuda, nuda, kecy, kecy, kecy, a to jsem viděl jen čtyři díly. Nic temného jsem tam neviděl. Končím s tímto VELEDÍLEM. Hrozné! Chtěl jsem dát, "nehodnotím" , ale nakonec zvítězilo odpadové hospodářství. Souhlas s DeTomasoT.

The Morning Show (2019) (seriál)

Normálně za ***, díky muzice za ****. A někdy je tu vidět, jak se dělají "zprávy". Ale bavilo mě to.