• Krátkometrážní

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Ikona anime/world tvorby!

Zpravodajství nebo život (2013)

Zaručeně jedno z nejnebezpečnějších,ovšem v kontextu také nedoceňovaných,nejčestnějších povolání světa ve "třetích"+nedemokratických/zkorumpovaných zemích!

Smrt před úsvitem (2019) (seriál)

Právě)je zde jiný docu:sled událostí nežli v běžných seriálech,což jest velmi správná cesta a zdaleka nemám sebemenší pocit přepínat z dramatických příběhů jako můj předchůdce.

Utajený šéf - USA (2010) (seriál)

"Hezké" možná naoko, nicméně v 98% firemních podnikách celého světa-samozřejmě včetně českých končin úplně nepoužitelné vzhledem k nastoleným podmínkám i trendům)počínaje umožněnými a zajebanými prac.agenturami, rozrůstajícími se nekontrolovaně/jak houby po dešti/,jenž se nemůžou takto nikdy změnit ani náhodou.

Nova je s vámi (2020) (pořad)

Hamáčkovic tlupa zasazenými restrikcemi odráží uniklý čínský laboratorní patogen,který bude zdejší populaci trápit v kosmonaut ústroji(jenž především ony starší osoby bude zaručeně iritovat v právu na vzduch dřív nebo později víc,než celý "sluneční neřád") nejspíše valnou část sezóny/ne-li v menších či větších ohniscích navždy. Nepřístojně zamlžovaná pravda,totální neschopnost Evropských orgánů+zbytečné WHO org.+všelijakých výzkumných dotovaných středisek přijímat zásadní rozhodnutí vč.navenek teď registrovatelně nejpodstatněji viditelné...náhubků, bez jakýchkoliv světových pravidel nošení,naprosto neskutečné ekonomické devalvační ztráty i během relativně krátkého období nákazy i neschopnost materiálové,vnitřní uplatňované pomoci je pouze malou ukázkou toho, jak jsme úplně jednoduše zranitelní a téměř rozložitelně odepsaní i z takovéhle formy virového upšouknutí=Matka Příroda samozřejmě s ohromným podílem lidské nezvladatelné moci si bere postupně zpět naše zhltnutí,krásně poznatelné na třeba leteckoautomobilových emisích!provozu,jaký jsme nebyli ani v nejmenším schopni rozhřešit a ejhle,sama se vyvíjí rovnička s mnoha pravděpodobně neznámými aspekty:kdo by nyní možná zajásal kromě vynuceně čistšího ovzduší jsou produkční katastrofických výjevů vyprázdněných lokalit*buď k naší nepopulární rase Ty tam nahoře co nejmilostivější i přesto, že si to ani zdaleka nezasloužíme.

Boj o miliardu životů (2016)

Jen lehce dodám, že není vůbec třeba litovat jakýkoli ztracený život kuřáka-jenom těch,kteří díky fatálnímu přístupu těchto jedinců přešli do věčných lovišť také a hlavně podstatně dřív či snad financování záchrany lékařskou péčí)ani jediné peny na takové pomílence,jenž si nedokázali srovnat v makovici jednoduchou logickou otázku, a dát si tzv. jednu k druhé...ve srovnání s alcoholovým bujarismem ten dokáže alespoň zachutnat, narozdíl od smradlavého jevu ztracených duší-miliardy nebo v tomhle případě radši více osob, jaké Nám tu všem zdravě uvažujícím scházet prokazatelně nebudou/tak jakýpak boj/:lidí je vlastně řečeno jako sraček i k čemu nám "nedopomůže" příroda,zvládáme sami dokonale plus nejsmutnějším faktem zůstává stále akceptovaný, škodlivý tabákový podporovaný koncern!

Globální kolaps (2017) (TV film)

:-(kanibaložrout Paré v globálním?průseru s prskajícím kamení

Desatero hříchů - Kořeny (2019) (epizoda)

"Dost si přibral"-"Když máš hubu větší jak řitní otvor,tak pár kilo nabereš"

Kriminálka Anděl (2008) (seriál)

§V podstatě průměr=neurazí ani nenadchne§

Královské návštěvy 20. století (2019) (seriál) odpad!

Možná tak Kreténské nechutnosti nejen minulého storočia-jediná vyjímka zněla prozřetelná Diana jinak v chmurném soumraku, jež by v obyčejném reálném životě každého z nás neovlivnila ani prd,natož jakoukoli stopu!Bezvýznamné oficiální večírky a podobné nehoráznosti vyžírků společnosti, kteří nerozlousknou ani jestli je Země kulatá)kudla by se mě v kapse rozevírala jenom při pomyšlení na taková vydržovaná"panovnická" dynaseskupení.