• Krátkometrážní

Linka 1212 (2020) (pořad)

Jéžišmarjá, ty bezdůvodně alergické roušky v telce je hotový neštěstí-v kulturních zemích něco nemyslitelné)jakoby nestačilo,že sa musíme obtěžovat v liduprázdných ulicích a pak To ještě sledovat=demagogicky uplatněná hysterie, kdy se každý každému výsostně snaží"radit"

Nil: 5 tisíc let historie (2019) (seriál)

Kůstka Bettany ráda předvádí své vlohy se znalostmi,jenž příjemně souzní!

Stopy spravedlnosti (2017)

)přímo bombová záležitost s chladným Piercem B., ale především excelentně nekompromisním JackiemCh. jak ho neznáme,avšak chtěli by jsme co nejčastěji aneb jeden z nejdrsnějších,vynalézavých strejdů v historii

Anakonda (1997)

+šikovná,okouzlující J.LO/stupňované napětí v tajemně drsném prostředí/povedené triky...beru ještě pokračování o sedm let déle v Honbě za krvavou orchidejí-ovšem následné, přiživující se zhovadilosti by nepozřela ani maxianakunda

ČSMT - AFTERSHOW (2019) (pořad)

Kdyby kozičkuSoničku s její nenasytnou papulou aspoň nějaký"talent" vyocasil hustě v tom karavanu-možná bych se dopracoval i k třem*

Nad krajinou (2019) (pořad)

Formát převzatý ze stanice Sport5. pozdních hodin,kde byly záběry vysílané např. z můstku plovoucího trajektu v zálivech anebo kabiny strojvedoucího na trati po ubíhající okolní krajině

Gunman: Muž na odstřel (2015)

Výrazný klasa-akční thriller pod francouzským rukopisem /jednička 96hod. s Liam Neesonem/, a podařeným osazenstvem,kterému se dá v zdatných sekvencích uvěřit cokoli !