Příběhy obyčejného šílenství (2005)

Scénka s vozítkem, kterým jede Trojan za svou milou, je výborná. Trojan hraje opravdu výborně a i když dávám 4*, tak si myslím, že jen díky němu je ten film tak dobrý. Chtělo by to propracovanější scénář, takové pusto, prázdno...

Anděl Páně (2005)

Podle mého názoru jedna z nejlepších pohádek, ať vánočních či nikoli, za posledních 10 let. Celá pohádka je na stejné tónině a stále mě bavila...Možná bych se konci pohádky trošku více věnoval, dlě mě to bylo useklé... Ale Trojan prostě ukazuje, že je pan herec. A Jiří Strach zase, že je začínající, vynikající režisér, o kterým ještě hodně uslyšíme.

Medvídek (2007)

Dle mého názoru jeden z nejhorších filmů za několik hodně let. Možná by to chtělo točit méně, ale o to více kvalitních snímků, pane Hřebejku. Jen pan Trojan s Macháčkem to drží tak, že nedám ODPAD! Je mi líto...

BrainStorm (2008) (TV film)

Hodnotím to opožděně, ale souhlasím s kOCOUREM...Jednoduché, dobře napsané...Prostě je vidět, že pan Strach je opravdu vynikající režisér a jednou podle mého názoru bude jeden z nejlepších... Až budu jednou starej jak boty, tak ten lék si taky obědnám na internetu:)

102 dalmatinů (2000)

Trapný film. Po docela pěkné jedničce se dvojka vůbec nepovedla..Chudáci děti:(

Drž hubu! (2003)

Vynikající komedie!!!! Snad lepší jsem ani neviděl a možná ani neuvidím. Celý film jsem se bavil a výborně hrající "blbec" Depardieu tomu dává korunku.Viděl jsem to už asi 3x, ale stále je to výborné. Díky za tuto komedii.

Oskar (1967)

Výborná, přímo až vynikající francouzská komedie, která tady v Čechách je málo hraná a vůbec nevím proč:( Celý film jsem se výborně bavil a zápletka dvou ženichů a peněz je originální, až jsem se chvílemi ztrácel. Četník ze Saint Tropez, Oskar a Hiberantus jsou podle mě jedny z nejlepších filmů, kde hraje Louis De Dunes. Všem doporučuji. A připomínám, aby jste se dívali od začátku až do konce, jinak jste ztracení:)

Collateral (2004)

Musím říci, že jsem se z nudného začátku opravdu bál, že to tak bude i nadále pokračovat. Naštěstí tomu tak nebylo a já jsem si mohl tento velmi dobrý snímek užít až do konce. Možná kdyby bylo více střihů, nééé jeden dlouhý, 2 minuty v kuse běžící, tak by to byl opravdu velmi dobrý akční thriler. Ale ke konci filmu, kdy Tom Cruise chtěl zabít Jamiho Foxxe, jsem nezavřel pusu.

Můj soused zabiják (2000)

Dobrá komedie pro nudné dny. Bavil jsem se dobře po celý film. Výborně hrající Matthew Perry.

Můj soused zabiják 2 (2004)

Už ne tak dobré pokračování, ale stejně jsem se docela dobře bavil.