Mrazík (1964)

Stále velmi dobrá pohádka i po letech. Nejlepší je ta kuří nožka a prasátko:)

Beethoven (1992)

Přemejšlel jsem mezi 3-4*. Nakonec jsem dal tři proto, že 4* dávám výborným filmům. Ale tento první díl je nejlepší ze všech serií, které byly natočeny. Ostatní bych snad ani nepouštěl v TV, max. druhý díl.

Krakonoš a lyžníci (1980)

Výborný námět se SKI, to by snad nikoho nenapadlo to vymyslet:)...Hodně slušná komedie, u kterého se nebudete nudit celý film.

Dovolená s Andělem (1952)

Dobrá komedie, ale vře ve mě to, že je na první pohled vidět to, jak to ovlivnili socialisté nebo spíše komunisté, kteří asi hodně moc rádi pracují, nebo spíše pracovali...fůj ten režim!!!

Šest medvědů s Cibulkou (1972)

Hodně dobrý film pro děti i dospělý...i pro mě...sice jsem ho už neviděl několik let, ale pamatuji si, že se mi to hrozně moc líbilo.

Já, legenda (2007)

Čekal jsem od tohoto filmu hodně a jsem rád, že mě nezklamal. Prvotní scénu s Camarem, jak se řítí městem a jak pak utíkají před "nestvůrama", ve mě vzbudila upřímný optimismus, že to bude velmi dobrý akční thriler. Takhle rychle vtáhnutí do děje jsem nečekal...Celý film jsem si užíval a těším se na další film Willa Smithe. Škoda jen toho, jak dopadl na konci...

Requiem za sen (2000)

Musím se přiznat, že tento film je spíše pro lidi s větším IQ:) Néé, že by se mi film nelíbil, dávám 4*, ale proto, že je hodně, ale hodně složitej na myšlení. Doporučuji se koukat tak, aby jiné činnosti nebyly v provozu:)

Sahara (1995) (TV film)

Když jsem se poprvý koukal na tento film, tak jsem si říkal, co to je zač, že ten film neznám. Téměř jsem to chtěl vypnout, ale udělal jsem dobře! Skvěle hrající Belushi podtruhuje tento asi ne moc známý film! A scéna s vodou, jak vojáci dělají před protivníkama, že ji mají přebytek, je vážně výborná:) Vždy, když tento film běží v televizi, se na to moc těším...Celý film jsem se dobře bavil! Dávám 5*.

Záměna (1983)

I když jsem tento film viděl snad stokrát, vždycky se popadám za břicho, jak výborně hraje Eddie Murphy!!! Jeho scény a vtipy jsou vážně na oscara...všem doporučuji, pokud mají špatnou náladu. A scéna, jak Santa v podání Aykroyda v tramvaji přímo hltá sirové maso, které vyndal z pod vous, je opravdu vynikající:)