Krokodýl Dundee (1986)

Vynikající komedie, skvěle hrající Hogan a skvěle vypadající Kozlowski. Na nudná odpoledne a večery opravdu doporučuji. I po už nevim ani kolikrát jsem to viděl, se vždycky směju. Scéna, jak řidič limuzíny sejme křídlem pasáka je výborná:)

Charlotte Gray (2001)

Smutný, ale nakonec dobře končící příběh Charlotty Gray. Průměrný film, ale jelikož na mě udělal lidský dojem, tak dávám 4*.

Goyovy přízraky (2006)

Zvláštní film...Ale jak jinak, když to točí Miloš Foman:) Mě se tento snímek docela líbil, ale místy, hlavně ze začátku jsem byl zklamán. Ale od doby, kdy Stellan Skarsgard chtěl dohnat k přiznání Bardema, že je z opice, mě to opravdu chytlo...:) Škoda, že hlavní postava skončila hluchá...aspoň, že se k němu vrátila Portman.

Gothika (2003)

Průměrný thriler s nadprůměrnou Halle Berry. Můžu doporučit těm, kdo má rád thriler, ale kdo má rád horor, tak těm doporučuju, ať jdou radši nakoupit. Já tomu dávám 4*, že mám rád thrilery:)

Duše jako kaviár (2004)

Mě se tento český film nelíbil, ale to neznamená, že nemusí vám. Nechci tomu dávat 1*, proto jsem dal 2:)

Cold Creek Manor (2003)

Do poloviny filmu opravdu nudné, ale od další půlky docela napínavé. Poslední traumatizující scénka v lese, jak chce Stephen Dorff zabít Saron Stone a Dennise Quaida byla opravdu, ale opravdu napínavá a traumatizující! Pro nudný dny se tento snímek hodí. Dal bych 3,5*

Cellular (2004)

Dle mého názoru výborný akční film, takže jsem docela nespokojen se 65%...Svižný akční snímek se záporákem Jasonem Stathamem ve vedlejší roli tomu dává šmrnc. Napínavé akční scény s "mobilem" a autem na dálnici se mi moc líbily.

Bournův mýtus (2004)

Druhý díl trilogie od Roberta Ludluma. Ale musím říct, že asi nejzdařilejší filmový produkt. Od první vteřiny do poslední jsem jen zíral, co to Jason Bourne vyvádí. Opravdu celý film až dokonce jsem byl v napětí, co se stane. Vynikající honičky, přestřelky, bitky možná až moc přehnané alá Jet Li... Nicméně s vynikající hudbou a střihy kamery je tento akční thriler zřejmě nejlepší film, co jsem kdy viděl.

Agent bez minulosti (2002)

Vynikající akční thriler. Co k tomu více dodat. Výborně hrající Matt Damon jen podtrhuje tento film. Geniálně propracované honičky po městě. Výborná hudba. To vše na jednom dvd:)

3:15 zemřeš (2005)

Většina filmu, hlavně teda do první poloviny nudná, možná přímo až hrozná. Ale od druhé poloviny mě to začalo zajímat a ke konci jsem se docela i bál. Ale to je tak všechno.