Gympl (2007)

Výborný pohled na svět mladých, ale toť vše. Díky skvěle hrajícímu Mádlovi a Krausovi, výborným vtipným scénám filmu, dávám 3,5*.

Tři (2005)

Do poloviny filmu hodně nudné, ale když zkroskotají na ostrově, tak už film začíná být zajímavým. A kdyby Brockett neskončil tak jak skončil, dal bych možná i lepší hodnocení. Výborný závěr filmu. Výborná hudba a Billy Zane.

Simpsonovi ve filmu (2007)

Od filmu jsem moc nečekal, ale musím říct, že na mě tenhle snímek udělal velkej dojem. Podle mě se to povedlo nad očekávání. Je to vlastně jako jeden dlouhej díl Simpsonů. Vtipy tento film jen srší a i děj filmu je dobrý.

Úhel pohledu (2008)

Od tohoto filmu jsem nic nečekal...a bylo to dobře. Kbyby nebylo tolik "Úhlů pohledu", byl by to jeden z vynikajících, svižných thrilerů, které jsem viděl. Z počátku filmu trochu nudné, ale postupně až do samého závěru filmu strhující! Musím říct, že od půlky filmu mě tento film vzal, až jsem místy ani nedýchal. Vynikající honičky po městě a film vůbec. Výborný scénář, střih a režie. Osobně dávám 90%.

Vratné lahve (2007)

Za poslední dobu jeden nejlepší z českých filmů. Svěrákovy vtipy jsou stále dobré. Když jsem byl na tom v kině, pořád jsem se dobře bavil.

Prachy dělaj člověka (2006)

Přemejšlel jsem mezi 3-4*...ale pro výbornej námět a scénář a proto, že mám rád pana Suchánka, dávám 4*:) Podle mě je tato krimi komedie opovrhovaný film a dle mě neprávem. Zasloužil by si více uznání a už se těším, až bude v TV, zda bude vůbec...

Válka Roseových (1989)

Vynikající film. Scéna s lustrem na konci je opravdu zábavná:):):) Jo, kdyby se tohle ve skutečnosti nestávalo, bylo by líp...Oba herci hrají úžasně!

Batman se vrací (1992)

První a druhý díl Batmana jsou podle mého názoru výnikající. Možná až moc tajemno, ale co byste čekali od Tima Burtona:)...Už se těším, až to uvidím znova.

Samotáři (2000)

Macháček hraje opravdu úžasně a ty scénky s hymnou, v taxíku s městem...to by nevymyslel ani Spielberg! Klobouk dolů nad scénářem! A bláznivej Trojan je taky třída:) Možná trošku bláznivej film, ale vynikající.

Jedna ruka netleská (2003)

Kde hraje Macháček a Trojan, tam je zaručeno, že je to kvalitní snímek. A tady každopádně, dokonce to má i dobrou zápletku, jen škoda toho konce, to scénář podle mě přehnal...Trojan alá Hitler je neskutečně vynikající! A počáteční scénka v kamionu s orlama, to nemám slov!!! Kdo tento film ještě neviděl, tak ať šupajdí...