Zabijáci Wu - Stezky: 1. část (2019) (epizoda) odpad!

Dědkovo vážný proslovy mě málem unudily k smrti a Kideon tomu taky moc nepomohl.. A líbačka s vodní wu? Tohle je vážně mimo, kdyby to nebyl předposlední díl a nebyl jsem zvědavej jak to dopadne tak to snad ani nedokoukám. 1000 mnichů v zabijákovi wu a pere se se třeba poskokama hodinu?...a ještě dostává na prdel? Třistakrát zlomený kosti poskoků, který se zvednou a naskočí zas do boje jako kdyby nic? Jáá jsem schovývavej ale tohle je moc.. Já nevěděl že to je pokračování Sám Doma.. :D

Zabijáci Wu - Dámská jízda (2019) (epizoda)

Bitka/přestřelka na služebně byla rozpačitá.. Zachránila to dívčí bitka. Jinak napínavý jako kšandy.

Zabijáci Wu - Ztracené mládí (2019) (epizoda)

Lepší než první díl. Asi jsem se chytil do seriálové pasti :D teď mě zajímá, jak to bude dál :D Souboje super.

Zabijáci Wu - Opilý meloun (2019) (epizoda)

Je to trochu slátanina, začátek nuda, ale druhá půlka mě docela bavila. 3/5. Uvidíme co přinese další díl.

Pátek (1995) odpad!

Absolutně nudnej a zbytečnej film.

Parchanti (2010)

Super překvapení! Zábavná akční záležitost se skvělými herci. Chemie funguje! Má to svý mouchy, ale bavilo mě to!

SAS: Zrození Černé labutě (2021) odpad!

To mohl být tak super film! Nápad super, ale to je vše.. Totálně ho zničili trapnýma rádoby romantickýma a dojemnýma scénama a kýčema. Film neví čí je..  Naprosto trapnej, nesmrtelnej neherec Heughan a jeho paní kamenová tomu dali fakt všemu korunu.. ztráta času..