Jumper (2008)

Super nápad. Velkej potenciál. Škoda, že to je tak nedotažený. Konec o ničem.

Zkažená úča (2011)

Super komedie! Bavila mě. Skvělí herci! Nemám co víc dodat.

Sváteční rande (2020) odpad!

"Je to sračka, která nikdy neměla spatřit světlo světa. Není to vtipné, není to romantické, není to svižné, není to sváteční a nekorektnost se míjí účinkem. A katastrofálně přehrává i Emma Roberts. Ohavnost... nebrat... nikdy!" Riddick77 Líp bych to nenapsal.

Podfukářky (2019)

"No ta tlustoprdka mě srala".  Napsal Enšpígl a to mě tak pobavilo tak, že jsem si musel film pustit :D Příjemná komedie. Bavilo mě to :) 4/5

Hodní hoši (2019)

Roztomilý, ale opravdu zábavný! :) Narazil jsem na to náhodou na netflixu a byl jsem opravdu mile překvapenej! 5/5

Armáda mrtvých (2021) odpad!

Dave Bautista je super, ale otravná dcera - Ela Prudell je na pěst. Kazí celkovej dojem z filmu,  je absolutně zbytečná, stejně tak jako ty rodinný "dramata".. Čekal jsem zábavnej zombie film a né tohle.. + příjemně napínavý + zombie tygr a paní zombiová jsou super (i bez hlavy) :D + rozostřená kamera se mi líbí + atmosféra - odporně otravná Ela Prudell, která prostě ne a ne chcípnout..  - nekonečnej zásobník Ely Prudellll - čekal jsem, že to bude větší komedie podle traileru atd.. - zbytečně vážný - zbytečně dramatický --- Konec je přímo k posrání... --- Zabitej film..

Zabijáci Wu (2019) (seriál)

Super nápad, velký potenciál, ale bohužel pohřbeno :/