Kočičí oko (1985)

Jednohubka na deštivé nedělní odpoledne. Já bych ale v tom případě raději sáhl po knižních originálech.

Král Škorpión: Vzestup Říše (2008)

Tak tohle vznikne, když se zhulej scénáristi vyhozený z Disney chanellu, který si vzpomenou, že kdysi četli Staré řecké báje a pověsti (ale už si je moc nepamatujou) a viděli dva díly Herkulese s Kevinem a upoutávku na Spartaka. Jenom jsem čekal, že na konci přicválají Křižáci ozbrojení zářivkami a pod vedením Hitlera všechny zmasakrují. Že se tak nestalo mě tak zklamalo, že nemohu jinak než za jednu hvězdu (jinak by to byla celkem slušná komedie - ten vtípek o zkratce do Číny skrze podsvětí mě fakt dostal). Kam se poděl ten Russell Mulcahy, který natočil legendárního Highlandera, Na břehu a třetí Resident Evil? Nebo hulil taky?

Hlubinná hvězda šest (1989)

Spolu s podstatně novějším Deep Blue Sea můj jednoznačný favorit mezi filmy podobného ražení. Rozhodně jsem se nenudil a dobře se bavil, což třeba o takovém Leviathanovi nebo Kouli říct nemůžu.

Černá hodina (2011)

Vyšumí a neublíží. Přinejmenším pohledy na liduprázdnou Moskvu rozebíranou světluškami, osiřelou Krásnuju plóščaď a letadlo zaparkované v pasáži GUMu, jsou docela fešné. Zato emzáci po poškození zneviditelňujících štítů jsou otřesní. Na jedno pohodové skouknutí to ale vystačí. Slabší 3*.

Tupíři (2010)

Víte kdo jsme? Black Eyed Peas? Tak přesně za tuhle hlášku je ta jedna hvězdička. Jo a taky za to, že jsou Tupíři o chlup lepší než jejich naprosto příšerná předloha - "sága" Twilight.

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Smutnou ironií tohoto filmu je, že parodie na něj (Tupíři), je lepší, než tento film sám...

Twilight sága: Zatmění (2010)

Panebože, kdy už bude tomuhle utrpení konec?! Polovinu filmu jsem se se šíleným výrazem ve tváři, bledé jako bezkrevný vycmrndlík, prochechtal a druhou polovinu se mi chtělo výt na zatmělý Měsíc, aniž bych patřil do té partičky přehřátých exhiboušů z časopisu pro nízkorocentní menšinu. Upíři, rozpadající se po ráně jako porcelánový servis mojí babičky a vlkodlaci, jejichž tělesná hmota se po přemněně asi tak ztojnásobuje (kam se asi ta hmota poděje, když se vrací do lidské podoby?), to už je na mě vážně moc! A tý váhavý břehuli už by měl vážně někdo nafackovat. Tohle filmovat asi musí být pro režiséry za trest (proto jako cena útěchy alespoň ta jedna hvězdička). Zlatá "Rousmand Pilčr"! Doufám že na konci celé ságy alespoň přiletí banda naštvanejch Predátorů a nadělá z těch filozofujících emáků cucky!

Green Lantern (2011)

Panebože, Sheldone Coopere, řekni mi, co tě na téhle blbině bere?!

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Takovou trapárnu už jsem dlouho neviděl. BAZINGAAAAAAAAAAA! :o)))))))))))))))))))))))

V (2009) (seriál)

Naprosto nechápu rozhodnutí o ukončení tohoto skvělého seriálu (dle mého lepšího než originál, a to Michaela Ironsidea zbožňuji). Tvůrci měli mít ve smlouvě doložku, že v případě zrušení seriálu mají nárok na natočení dvouhodinového závěrečného dílu, kterým by alespoň důstojně své dílo ukončili. Fanoušci je musí za promarněné sezóny u každého seriálu bez konce nenávidět. To už mi udělali v poslední době dvakrát (Outcasts, V)! Chraň vás pánbůh zrušit Hru o trůny!