Amatéři (1994)

Dost ujeté, ale také trochu zábavné. 65%.

Velká hra (2017)

Z mého pohledu zbytečný film v této podobě, jak byl natočen. Nestojí ani o víc slov v tomto komentáři. 50-55%.

Píseň lásky samotářky (2004)

Poměrně tuctový příběh poměrně tuctově zpracovaný, takže ho zachraňuje před propadákem snad jen sexy Scarlett a pár pěkných písniček. 60%.

Annette (2021)

Asi tak hodinu jsem si zase nadával, na co jsem se nechal nachytat a na jakou blbost koukám, nehledě na to, jak mě vytáčel svým zjevem a vystupováním (to bylo účelové) Adam Driver. Pa se to ale nějak zlomilo a já byl vtažen krásnou okouzlující hudbou do tuctového a přesto podivuhodného příběhu. Zpočátku 40%, později až 80%, celkově za 4*.

Frida (2002)

Nejdřív jsem si říkal, proč zase koukám na životopisný film o někom, o kom nic nevím. Nakonec se ale film ukázal celkem zajímavým, 65%.

Knoflíková válka (1962)

Moc milé, navíc (nejen) dětské role velmi přirozené a přesvědčivé. 75%.

Naqoyqatsi (2002)

Kromě hudby tento dokument nestojí za nic. Usínal jsem u něj, i když jsem nebyl ospalý. Snad o málo lepší než Powaqqatsi, 45%.

Let Fénixe (1965)

Nějak moc věrohodné mi to nepřišlo, bylo to spíš zajímavé, než poutavé. 60%.

Na špatné straně (2018)

Asi tak polovinu, což je celá délka normálního filmu, koukám na Béčkový film stěží za 40%. Pak se to trochu zlepší, možná na 65%, ale spíš lituji času.