RRRrrrr !!! (2004) odpad!

Stupidnější komedii jsem snad jestě neviděl. Co na to říct, snad jen rrrrrrrrrrrrr!!!!

Choking Hazard (2004) odpad!

Absolutní odpad. Vůbec nechápu co tímhle filmem tvůrci sledovali. Jako horor to bylo k smíchu a jako komedie k pláči.

Zážitky Jeffa Corwina (2001) (seriál)

Asi nejlepší dokumentární seriál o přírodě (rozhodně nejvtipnější), skvělý Jeff Corwin a spousta hadů !!

Můj soused zabiják 2 (2004) odpad!

Neuvěřitelná ptákovina, po dlouhé době první film, který jsem v půlce vypnul a doposud jsem nenalezl dostatek odvahy ho dokoukat.

Pád do ticha (2003)

Tento film na hranici mezi dokumentem a dramatem mě naprosto dostal. Je až neuvěřitelné co všechno může člověk překonat. + nádherné scenérie And.

28 dní poté (2002)

Výborný film se skvělou atmosférou, začátek mi trochu připomíná román Den Trifidů od Johna Wydhama, ale to bude asi tím Londýnem. Právě scény z vylidněného velkoměsta jsou naprosto úchvatné. Kvalitní film trochu degraduje nesmyslně odfláknutý závěr.

Velmi nebezpečné známosti (1999)

Výborný nápad s přenesením děje do současnosti, dobré herecké výkony a vynikající soundtrack, víc snad z toho filmu ani vytřískat nešlo. A Kathryn je prostě k sežrání......

Černočerná tma (2000)

Vynikajicí sci-fi horor se "sympatickým" záporákem Vin Dieselem , prostě za málo peněz hodně muziky.

eXistenZ (1999)

Vynikající sci-fi , kde se divák společně s hlavními hrdiny postupně ztrácí v mnoha realitách. Film je minimálně na úrovni Matrixu ne-li lepší a kostěná pistole střílející zuby je patrně nejoriginálnější zbraní jaká se kdy ve filmech objevila.