Voda pro slony (2011)

Jsem si myslela, že Pattinson umí hrát jen upjatého, zdrceného upíra, ale v tomhle filmu mě překvapil. Dokázal se chvílemi i uvolnit a podal dobrý výkon. Pro mě je to snad první kvalitní snímek z prostředí cirkusu. Film nepůsobí kýčovitě, má pěknou hudbu i kameru, jsou tu k vidění krásné kostýmy a občas je to i velmi dojemné.

Alenka v říši divů (2010)

Já Alenku milovala už jako malá(svým způsobem), ale teď mmmmmmmm. Depp, Carterová, Wasikowská, prostě slast pro oči.

Benga v záloze (2010) odpad!

Vážně mě s..., že jsem za tohle vyhodila 150Kč v kině. Horší film sem neviděla už dlouho. Bylo to totálně o ničem.

Cizinec (2010)

Nejde mi do hlavy, proč se nechali obsadit jedni z nejlepších herců současnosti zrovna do tohohle filmu. Neříkám Depp a Jolie se tu snaží něco uhrát jenže ono není co. Je to takový ten typ filmu, kdy furt čekáte, že se to rozjede, čekáte na nějakou akci, překvapení možná zázrak, ale, ono se nic nestane. No a perlička je závěr, který se tvůrci snažili udělat překvapivý. Dvě hvězdy za dva perfektní herce ve špatném filmu.

Děcka jsou v pohodě (2010)

Dost dobře nechápu, proč je zrovna tenhle film nominovaný na Oscary. Opravdu je to jen kuli tomu, že místo chlapa a ženský je to o páru lezeb. Vždyť je to tak ohrané téma. Žije spolu pár, nemůže mít děti, tak to vyřeší jinak. Děti dospějí a chtějí poznat biologické rodiče + nějaká ta nevěra a nakonec happy and. Neříkám, že je film špatný, je to průměrná komedie.

Jak vycvičit draka (2010)

Pěkná pohádka pro děti a ten drak to je bobeček takovej

Kniha přežití (2010)

Film o tom jak bible a víra zachrání svět? No to si snad dělaj srandu.

Let's Dance 3D (2010)

Tak příběh nebyl sice bůhví jak propracovanej a co já vim co ještě, ale je to film o tanci, tanec byl perfektní a mě se tento film velmi líbil. Viděla jsem ho ve 3D.

Na sv. Valentýna (2010)

Myslím, že 14. února byl vhodný den zkouknout tento film. Dojalo mě to a zároveň pobavilo. Prostě krásná romantická komedie.

Parchanti (2010)

Po dlouhé době konečně pořádná akční podívaná, kterou stojí za to vidět navíc ani Chris nezklamal a bavil mě po celou dobu filmu. Nemám co bych tomuhle snímku vytkla.