Ulice (2005) (seriál) odpad!

Je mi líto těch lidí, kteří se na to dobrovolně dívají. Absolutní ztráta času.

Equilibrium (2002)

Lidi bez citu pod vlivem drog, které si dobrovolně berou. Kdo nebere, bude zabit. Hodně drsně zobrazená budoucnost. Akční scény velice zajímavé, akorát Baleovi strašně dlouho trvalo, než se rozmyslel, na kterou stranu vlastně chce patřit. Zavěr super až na useknutý obličej negra.

Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň (2005)

Vizuálně velmi hezky zpracované(masky všech možných tvorů a exteriéry), jenomže co se týče hereckých výkonů...kde ty děcka proboha našli? Nevěřil jsem jim ani půl slova! A co se týče příběhu, ona ta předloha není nic moc světoborného, takže s tím o moc víc asi dělat nešlo. Snad bude Kaspian lepší.

Vicky Cristina Barcelona (2008)

Nemůžu si pomoct, ale nechápu, proč tenhle film byl na Glóbech v žánru komedie? Mě vůbec nepobavil, ba docela nudil.Herecký výkon Penélope Cruz dobrý, ale to je tak všechno. Čekal jsem alespoň zajímavý konec a ono nic. Holky si poblbly na dovolené a hurá domů.

Válka světů (2005)

Je to docela dobře natočené, herecké výkony dobré, většinu času napínavé, ale ten konec? Z ničeho nic je ty potvory možné zničit a padají jako domky z karet? Jen tak náhodou?

Senzační prázdniny (1967)

Mít já na škole takového ředitele, jakým byl Louis de Funés, tak už tam dávno nejsem a utíkal bych odtamtud úplně stejně jako jeho syn. Senzační prázdniny jsou pohodová komedie nejen na léto a taky jedna z nejlepších komedií Louise de Funése.

Grand restaurant pana Septima (1966)

Dokud se děj odehrává v restauraci, je film absolutně výborný, ale ve chvíli kdy se děj přesune do hor, a stane se z něho stane v podstatě detektivka, začíná film malinko pokulhávat. Obzvlášť výborná byla scéna, kdy Louis de Funés vysvětluje německému hostu recept.

Bezva finta (1985)

Nejlepší film o klaunovi, jaký jsem kdy viděl. Loupež v bance je naprosto výborná, ale po opuštění banky se děj začal nějakým divným způsobem zamotávat a film začal výrazně ztrácet dech. Prostě začínal trošku nudit... I tak to ale byla Belmondova výborná "one man show".

Muž z Acapulca (1973)

Co je James Bond vedle Boba Saint-Clara? Nula....Můj nejoblíbenější film s Belmondem. Obzvlášť vtipné bylo sledovat, jak spisovatel Francois promítá své nálady a potíže do děje své knihy. Jacqueline Bisset to po boku Belmonda neskutečně slušelo, jak v životě spisovatele, tak i vedle agenta Boba.