Forrest Gump (1994)

Tento příběh o lehce podprůměrně inteligentním jedinci mě prostě nikdyy nepřestane bavit, i když jsem ho viděl už nespočetněkrát.

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Arnold a Robert Patrick ve svých životních rolích. Tady se dá jen chválit. Perfektní akce, efekty, hudba.....co víc si v akčním žánru přát.

Mumie (1999)

Pro mě jeden z nejlepších dobrodružných snímků devadesátých let. Akční scény jsou pojaté s velkou dávkou nadsázky a spoustou humoru (a to docela povedeného). Výprava je naprosto luxusní, no a digitální mumie je absolutně nechutná (přesně jak má být). Na tenhle film se podívám pokaždé, kdykoli o něj někde zavadím.

VALL-I (2008)

Když jsem se dočetl, že v první polovině filmu se nemluví, ale pouze pípá, moc šancí jsem mu nedával a jak teď už vím, tak jsem se šeredně zmýlil. Takhle roztomilého robota jsem nikdy v životě neviděl.Kam na tak skvělé nápady ten Pixar chodí? Jen tak dál. Už teď se těším na "Vzhůru do oblak".

Temný rytíř (2008)

Tak jsem se na to podíval podruhé a už nesdílím takové nadšení.....jo, jo film je vysoce kvalitní, ale zase úplná špička to není...