Noční incident (2011)

Filmy odehrávající se v uzavřeném prostředí psychiatrických léčeben, nemocnic či vězení mám rád. Tomuhle nechyběla atmosféra, slušní záporáci a i trocha toho gore byla. Byl bych nedmíru spokojen nebýt dvou věcí. První - a za tu srazím hvězdu z hodnocení - je závěr, na můj vkus trochu moc odfláklej a prostě nic moc. Druhá - a za to sundám taky jednu hvězdu - jsou herecké výkony. Všichni mi přišli, že hrajou jak ponocný, dost to snižovalo kvalitu filmu, který jinak nebyl vůbec špatný. Suma sumárum 64 % - měl ale na víc.

Panika na Rock Island (2011) (TV film)

No nemyslím, že by to byl zas až takový průser. Nicméně se jedná o příběh 100 x omletý a zase zrecyklovaný. Já vím, že v daném žánru takřka není možné přijít s nějakou zásadní inovací, ale filmaři se snažili, o to nic, ale ani super vir z laboratoří AVP ( alien vs predátor ??? ), ani armáda a ani průměrně přiblblé charaktery, nepomohli k vyššímu hodnocení. 35 %

Perverzáci (2011)

První povídka "Dům a domov" je o párečku úchylných zabijáků, kteří do svého domu lákají bezdomovkyně na trochu těch zvrhlých hrátek a kteří k jejich smůle narazí na společenství upírů (?). Příběh byl zajímavý s originálním rozuzlením. 75 % . Druhý příběh "Stroj na mutanty" se mi moc nezdál. Povídka o mutantech s metrovým penisem a nepřetržitou ejakulací a podivných lécích vyrobených z jejich spermatu, mi přišla spíš jako, že si autor plnil své fantazie, než že by se pokoušel o seriózní horor. A hlavně chyběla atmosféra. 15 % . Třetí příběh "Mrcha" o slečně co se bojí psů a jejím příteli, co nosí doma masku psa, očůrává spodní prádlo a patníky a nechává se píchat připínákem do zadku. Jednoho dne se maník nakrkne a slečně se pomstí ... Celkem úchylárna, ale ještě se dá, 45 % . Celkem hodnotím 50 %

Přehlídka děsu (2011)

Dvě hodiny útoku na divákovu bránici :) Ale fakt, parodie na všechno, hafo srandy, příběhy jedou velice svižně, prostě zábava. Nejvíc mě dostala ta obří spermie to byl fakt hukot. Na druhou stranu asi příběh o teplých medvědodlacích byla nejslabší. Celkově fakt sranda, doporučuju vidět. 4 * a 85 %

Seconds Apart (2011)

Nebyl to rozhodně špatný film. Slušná atmosféra, rozumné herecké výkony a vcelku originální námět. 60 %

Seznam smrti (2011)

Film bych rozdělil do tří částí, ta první je víceméně psychologická, ale taky poměrně nudná, nic moc se neděje a i když je dramatická stránka poměrně dobrá, tak to není to co bych čekal od filmu s označením horor/thriller. No naštěstí v druhé třetině film mocně nabere dech, zvýší se tempo, hrdinové se pustí do akce a vše je maximálně cool. Super hlášky, brutální vraždy a i dokonale hororová scéna v tunelech ... nicméně od té doby (pro mě taková třetí část) vše zas upadne hodně do podprůměru a konec se mi zdál vyloženě nepovedený. Film disponuje spoustou maximálně skvělých scén, ale jako celek to dost skřípe a na nejvyšší mety rozhodně nemá. 62 %

Správci osudu (2011)

Sice jsem měl chvílema pocit, že se jedná spíš o romantickou komedii než mystery thriller, vše fungovalo jak má. Film nabízí dost netradiční a svérázný pohled na náš osud a na to jak je předurčen, ale i na to, že se dá změnit i zdánlivě nemožné - totiž náš osud. 80 %

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Skvěle obsazená, velice vtipná sci-fi komedie o jednom ufounovi, který by rád domů. Suchý britský humor + americké hurá pojetí, to muselo dopadnout dobře. A Paula si myslím zamiluje každý. 82 %

Super 8 (2011)

Mystery film na nedělní odpoledne pro trošku větší děcka. Padouši dostanou co proto, hodní vše přežijou a urovnají si vztahy a chudák ufoun na, kterého byli všichni zlí, tak ten odletí domů. Zazvonil konec a pohádky je konec. 65 %

Světová invaze (2011)

A přitom to začalo tak nevinně. Nic nenasvědčovalo ani příchodu emzáků a bohužel ani nic nenaznačovalo, že film bude sračka. Když se na scéně emzáci objevili a začali kosit lidstvo, tak jsem se zálibně díval a říkal si jak je skvělé, že nápad je jiný (že jim jde o vodu) a taky, že se hnedka neútočí na Bílý dům ... s postupem času (zhruba od poloviny) se začali objevovat hlášky, které s klasickou hudbou těchto filmů začali z filmu, který se tak slibně rozvíjel dělat šílenou sračku. Jak se zdá emzáci počítali se vším, ale nepočítali se štábním seržantem, jeho kecama a jeho berettou. Kterak neohrožení amíci nakopou emzákům prdel za vlast a jiný podobný hodnoty . Kýčovitost z filmu stříkala na kilometry daleko. A opět si dovolím jedno dloubnutí - do doby než vojáci emzáka rozpitvali, byli skoro nesmrtelní - ani dávka ze samopalu, ani granát jim neublížili. Ale jak se zjistilo, že střela do oblasti srdce je může zabít, už je náš štábní seržant a jeho nohsledi kosili po desítkách. Trapné a slabé. Jednu hvězdu dávám za akci, druhou za Michelle Rodriguez a to je vše. Film jako takový, i přes svou rádoby velkolepost je jen sračka. 40 %