Mumie žije (1993) odpad!

Oživlá mumie běhá po Egyptě a mele hovadiny, k tomu mu sekunduje turistka, která mele taky hovadiny ... A to je vše . Opravdu. 97 minut ukrutného žvanění o ničem, chybí triky, atmosféra, scénář, herecké výkony, prostě všechno. O horor se nejedná ani náhodou, tohle je maximálně slabý dobrodružný film pro děcka. Kdybych se 97 minut díval na vypnutou televizu, udělal bych lépe. 5 %

Žáby (1972) odpad!

Tohle byl asi nejnudnější horor všech dob. Zvířata zešílela(nebo co) a rozhodla se nakopat lidi do zadku. No a samozřejmě si vyberou i partu lidí na zámečku. Žáby a další havěť sem tam letargicky poskočí nebo popojde a nic. Kdežto lidi trapně přehrávají, křičí a umírají. Proč ? Ani nevím a ani mě to nezajímalo. Neskutečná nuda, jen nuda a nic. 0 %

Virus X (2010) odpad!

No hrozná sračka ! Nevím koho tohle napadlo. Celý děj je neskutečně pitomý, herecký výkony jsou naprosto otřesný, nelogičnost kam se podíváš. Kdo byl třeba proboha ten Jerron ? Nebo co to bylo zač ? Nějak jsem nepochopil jeho počínání a ani jeho přítomnost ve filmu. A co ten konec ? Nesmysl naprostý nesmysl. Odpad ! 0 %

Noc mrtvol (2004) odpad!

Tohle byla vážně halucinace ! Příběh naprosto mimo, herci neskutečný dřeva, triky nehorázný a masky ? To byl vrchol ! Ed Wood by záviděl ! Monstra se proto radši pohybují v rozplizlých a rozmazaných záběrech, tam totiž působí, alespoň komicky. Ale normálně jsou jen k pláči. Celý film byl jen k pláči. Autora filmu by měli popravit a všechny co se na filmu podíleli by měli veřejně lynčovat. Vrchol debility a trapnosti. 0% Shit !

Továrna oživlých mrtvol (2009) odpad!

Už jen ten popis mluví za vše ! Že tenhle brak jde ve šlépějích nejslavnějších vyvražďovaček ? No to snad ne . To nikdo nemohl myslet vážně. Tak nějak jsem nepochopil ani název a v obsahu ty bludy o starých křivdách, protože nic z toho s filmem nijak nesouvisí. A ono tam vůbec moc souvislostí není. Obrovskej maník (možná zombí - kdo ví) chodí po nějaký hale a nějakou kovadlinou na tyči rozsekává na sračky všechny přítomný. No a společnost mu dělaj dvě nebo tři ošklivky v noční košili se skaženýma zubama (prej zombí). A ty si dávaj partičku rádoby organizátorů a posléze i hostů. Od první minuty mě film neskutečně sral. Celých 30 minut jsem poslouchal ukrutný žvatlání o kozách a stříkání, prošpikovaný nejdrsnějšími pohledy a hláškami za který by se nestyděli ani v ústavu pro duševně choré. Teprv pak došlo asi na minutovou akci a poté dalších 20 minut nic. Pak se film rozjíždí a všichni kapou hezky svižně a odporně, ale co z toho když je film neskutečně špatný a trapný. O atmosféře a vlastně ani o hororu se mluvit nedá. Prostě fuj, hnusná sračka, kterou nezachrání ani drcení lebek a kilometry střev. 5 %

Halloween: Zmrtvýchvstání (2002) odpad!

Naprosto pitomá zhovadilost o ničem. Směs naprosto neskutečných a nemožných situací + příšerní herci, to nemohlo nikdy dobře dopadnout. Halloween má jistou historii a i když ne každý díl byl dobrý tak tohle novátorské cosi nesahá ani tomu nejhoršímu z "klasiky" ani po kotníky. Tohle je velká ubohost a vrhá špatné světlo na celý Halloween. K pousmání je i účast Jamie Lee Curtis. Ve filmu se objevila asi na 5 minut jen proto, aby mohly být uvedena v titulcích. A samozřejmě obživnutí Michaela bylo opět vysvětleno velmi svérázně. 4 %

Lidožrout (2002) odpad!

Naprosto stupidní blbost, špatně zahraná s otřesnými triky. Záběry na menšího žraloka (carcharodon carcharias) byli poměrně dobré, a si proto, že se jednalo o nějaké záběry z pořadů Discovery. Ve chvíli kdy se objevila "matka" šlo všechno do hajzlu, protože záběry s malým žralokem se zrecyklovali a digitálně upravili. Katastrofa. O hereckých výkonech radši pomlčím - herci zdá se sbírali průpravu v reklamách na jogurty. Samosebou ve filmu je hodně logických kiksů z nichž se mi asi nejvíc líbilo, jak lidé skákali z jachty do vody a do žraločího chřtánu, ačkoliv loď se nepotápěla. Nějak jsem nepochopil režisérský záměr, ale asi to nebyl záměr, to spíš občas pronesl nějakou moudrost a všichni se jí hned snažili zakomponovat do filmu. Prostě sračka a jediné možné hodnocení je Odpad! 0%

Ďáblův mstitel (1989) odpad!

Totální kravina. Jak jsem se marně snažil pochopit, tak šlo o jakýsi amulet a nějakou pomstu mnicha, který byl neporazitelný, ale domorodci mu nakopali prdel. To bylo kdysi. Po mnoha letech dochází k vraždám, protože nějaká nána sebrala při vykopávkách amulet. Do toho tam jsou vojáci, mariňáci, gangsteři, politici a nikdo přesně neví kdo je dobrý a kdo zlý. Tak se tam všichni nějak řežou a snaží se přijít na to o co jde. Na konci skoro všichni umřou a těch pár zbylých se ptá o co že šlo. Oni to neví a já taky ne. U filmu jsem málem umřel nudou, herci hráli jako když je někdo brzo ráno vzbudí po těžce prokalený noci, dialogy otřesný a k tomu ještě příšernější dabing.Hrůza a děs, zprvu jsem váhal, zda nedat alespoň 1 hvězdu, ale hned jsem od té myšlenky upustil. Tohle je dno kinematografie. 0 %

Hrůza pod zemí (1994) odpad!

Tenhle film měl nejplošší dějovou linku jakou jsem snad kdy viděl. Děj neexistoval, herci kteří absolutně nehráli a ani se o nic nepokoušeli. Příběh byl mimo, respektive chyběl zcela. Efekty neskutečně otřesný a když přidám pekelný dabing, nulové napětí a hromadu logických chyb, tak se v hodnocení musím uchýlit k Odpadu! Mnohé monstr horory béčkového typu se stali ikonami pro svou zábavnost, ale tohle byla jen nuda. 5 %

Čelisti: Pomsta (1987) odpad!

Může být horší film než Čelisti 3 ? Ano může a je to tenhle "film" . Strašný nesmysl, neskutečný příběh o pomstychtivým papundeklovým žraloku a babě za zenitem co o tom všem ví. Boha, koho napadl mstící se žralok ? A hlavně za co ? Každý žralok co se dostal do křížku s Brodyovic famílií plave břichem nahoru, tak kdo se to tedy mstí ? Navíc jako co, žralok ve filmu sejme jen dva(!!!) lidi ! Šmarja, co je to za žraločí horor ? A babča s šestým smyslem ? Neuvěřitelný film. Tvůrci by měli být trestně stíháni za to, že si dovolili jako název filmu použít "Čelisti". To je jen parazytování na dobrém jméně. 0 % absolutní sračka.