Onéčan bara: The movie (2008) odpad!

To jsem se tedy zase jednou sekl ! Čekal jsem nějaký ty zombíky a ono prd. Teda ne že by tam nebyli, to tedy jo, ale o ně v tomhle veledíle fakt nešlo. V hlavních rolích baba v koženým oblečku s dvouhlavňovou brokovnicí co střílí milion ran bez přebití, baba s mečem v bikinách co občas kouzlí a má meč trochu jako Darth Vader a tlustej blboun co nic neumí a nic nedělá - tedy kromě toho, že vždy a za všech okolností nese bágl. A tahle trojka chce nakopat prdel doktoru Frankensteinovi co oživuje zombíky a takový školačce s mečem co je ségrou naší kravky v bikinách. Nakonec doktora sejme zombík a ségry si to rozdaj na život a na smrt ve stylu Hvězdných válek ... OMG , možná se to někomu líbí, ale mě fakt ne, tohle je prostě trapný a jen trapný nic víc nic míň. Muselo by mi být asi tak 10, maximálně 12 let abych tohle dokázal ocenit. A oni k tomu daj nálepku HOROR. Horor to byl dokoukat do konce. 5 %

Megapiraňa (2010) (TV film) odpad!

Bylo nebylo, ale spíš nebylo než bylo, v jednom zapadákově si tři vyžraný vědátoři řekli, že vyřeší hlad na zemi a proto dají nějaký růstový hormon zvířátkům. Leckdo by zvolil třeba prase, nebo kapra, nebo třeba krávu, inu naši vědátoři zvolili piraňu. To je logické ne ? Já si taky dávám k nedělnímu obědu knedlo-piraňa-zelo, tak proč ne ... No, ale pak zjistí, že jsou tuze krvelačné(to je náhodička) a tak je chce zabít, ale nějak se to nepovede a někdo je ukradne (ha ha) a vsadí do řeky ... další události na sebe nenechají dlouho čekat ... Kdyby to bylo jen takhle byla by to klasická sračka, jenže tím to nekončí - vždyť je to MEGA piraňa a proto to musí být MEGA sračka ! Piraně totiž nespí, jsou hermafroditi, mají 3 žaludky, rozmnožujou se snad i dělením a dospívaj do 6 hodin a pokaždý když uběhne jistej čas (pokaždý kratší) se prostě dvakrát zvětší a jak nám vědátoři připomínaj celý film, nikdy to neskončí. A tak tu ve finále máme piraně co si jen tak skáčou do baráků a nebo třeba rozhlodaj ponorku nebo válečnou loď. Ani atomovka na ně nestačí. Možná jim i svědčí, protože elektrika jim svědčí taky. No děs. Vědátoři v čele s nechutnou vyžranou vědátorkou ví úplně všechno, všude se vyznají a vše dokáží, vrcholem je myslím TURBO VRTULNÍK. Vědátorka furt tvrdí, že neví jak je zastavit, ale drsnej americkej agent ji vysvětlí, že jen ona může zastavit piraně. Klasika, až na to že ona je nezastaví ... takový logický kiks. Stejně jako když třeba ztratí spojení a o 2 minuty později ho mají ... ale o tom by se dalo psát ještě týdny. Snad už jen doplním, že herecký výkony jsou naprosto otřesný, herci neskutečný (zdá se že už nikdo aspoň trochu použitelný tohle hrát nechce- ani Lorenzo Lamas), dialogy jsou snad z pekla a megapekelný střihy tomu dodávají šťávu - skutečně jedovatou. A jako každá pohádka i tohle má happy-end - jedna piraňa se zraní a proto se ostatní požerou navzájem ... OMG ... a kdo sežral tu poslední ? No a triky ? Neskutečné - kdo neviděl neuvěří. Zdá se že si kluci z Asylum shlédli všechny dostupné MEGA filmy s MEGA monstry a po mnoha lahvích pálenky se rozhodli natočit víc MEGA věc. Jen nevím, který MEGA magor mohl na tohle dát peníze. V mém soukromém žebříčku TOP SHIT se zařazuje na krásné druhé místo :) 0%

Mravenčí teror (1977) odpad!

Hrozné béčko, nebo spíš céčko. Příběh je ubohý, triky naprosto příšerný, herecký výkony raději nekomentovat. Tak kde jsou nějaké klady filmu ? Asi nikde, zmutovaní třímetroví mravenci ? No tedy to opravdu patří k "vrcholům" žánru. Samozřejmě o horor se v žádném případě nejedná. Je to taková trapná parodie. 5 %

Jurské komando (2008) odpad!

OMG ! Tak tohle byla ale opravdu děsivá slátanina. A přitom námět nebyl vůbec špatný, ale zpracování bylo naprosto šílený. Triky naprosto děsivý, v Cestě do pravěku byly lepší efekty, navíc dinosauři byli snad jen 4 a ten Rudoch. Masakr, neuvěřitelně laciné, stejně neuvěřitelné byli dialogy. Prostě hrůza, na tomhle nebylo ani nic vtipného. Jen nuda. Nedostatek peněz a nápadů srší na míle daleko. Odpad ! 2 %

Deep Freeze (2003) odpad!

Hrozná blbost, upírský trilobiti velký jako, jako , ani nevím co jako, rozpláclý cosi co běhalo po chodbách a všechny likvidovalo. Hrozně toporný herecký výkony, příšerný igelitový trilobiti, trapný děj a nejvíc ze všeho tam byla strašná nuda. Odpad ! 5 %

Chawoo (2009) odpad!

Chaw ala Razorback ? Tak to tedy nevím, strašně utahané, uječené, šílené a stopáž byla opravdu neskutečná. Jestli je něco horšího než koukat 2 hodiny na šílený Japonce, pak je to dvě hodiny koukat na šílený Korejce. Dialogy byli otřesný a charaktery postav úplně mimo. Neuvěřitelně debilní film, možná se tohle někomu líbí, ale mě ne. Sračka - 8 %

Plán 9 (1959) odpad!

Jedním slovem Masakr ! Neskutečné kulisy, toporné postavy, scény popírající zdravý rozum (v jedné scéně je den i noc, pilot v letadle NEMÁ žádný knipl, jen jakýsi stoleček, ve vesmírné lodi je žebřík ....), ve filmu se nic neděje, hlavně se kecá, což by snad nebylo až tak hrozné kdyby dialogy nepsal sám Satan. No a ty talíře ? OMG, to je fakt někde jinde. Chvílema jsem se docela bavil, chvílema jsem i slzel, ale ne hrůzou, ale smíchy. Tohle není parodie na horor, ale parodie na film. Tenhle film nemá normální měřítka, tenhle film není normální. 5%

Megažralok vs. obří chobotnice (2009) odpad!

Neuvěřitelné se stalo skutkem - a to fakt, že Lorenzo Lamas se stal nejlepším hercem ve filmu. Ano je tomu skutečně tak. Ostatní jsou na úplně jiné úrovni - nevím co udělali, že dostali roli v téhle sračce - jediný co mě napadá, že byli jediní ochotní v tomhle braku účinkovat. Ale film je přece o žralokovi a chobotnici. Nejdřív jsem neměl tušení o co jde, ale ve chvíli kdy se popisoval zub žraloka ve stylu - oh můj bože, 11 palců ? - ne 11 stop ... tak mi došlo,že špatně je už opravdu všechno. Tady ze žraloka kterého dokonce pojmenovali - Megalodon - kdysi existující cca 18ti metrový - udělali monstrum co mělo asi 300 metrů. A chobotnice byla snad ještě větší. Žralok překusoval mosty, skákal si pro letadla, byl rychlejší než stíhačka a chobotnice ? Škoda slov, ta neměla skoro žádný prostor a nebýt jakéhos takéhos ničení ropné plošiny, skoro tam nebyla. Napadá mě, že animovat chobotnici je nákladnější než animovat Megalodona. Mimochodem, ani jedno se nepovedlo, je to tragédie. Film opravdu, ale opravdu nepovedený, špatně zpracovaný, nudný, špatně animovaný a stvůry - přehnané, nedotažené - se v záběrech prrakticky neobjevili. A závěrečný souboj byl neskutečně naivní hovadina a osobně si myslím, že chobotnice souboj vyhrála a nezemřela ... Ale třeba je to jen pootevřený konec pro případ, že někdo schrastí 500 dolarů pro Lamase a natočí druhý díl. Katastrofa - 5 %

Příšery útočí (1985) odpad!

Bylo nebylo, skupinka ochotníků si řekla, že natočí horor, vysypali kapsy a šli do toho. Ale protože měli asi 150 dolarů, tak si vlezli na dřevěný člun, na pozadí dali atrapu lodi a čekali .... střihem se ocitli na ostrově ve kterém se rozkládal takový klasický český les, ale oni nám namlouvali, že jsou to tropy ... kde se vzali tu se vzali mončičáci na baterky a začali hryzat ... nezabili by nikoho, tak jim museli naši ochotníci pomoct a vždy se nějak zastavili a počkali si na "smrt" a když už nešlo jinak skočili do krásného křišťálového jezírka s kyselinou. Sem tam si vypomohli plastikovou kostrou ze školního kabinetu a bylo. Nakonec se dva ochotníci zachránili a pohádky, totiž hororu byl konec.... Na to že má film rok výroby 1985 to fakt nevypadá, spíš 1955 a i to možná nadsazuju. O hereckých výkonech není ani řeč a vůbec film je opravdu ubohost sama. Ani strašidelné, ani vtipné. V mém soukromém žebříčku ubohých filmů se zařazuje jistě do elitní desítky. 0 % tragédie. Raději bych si nechal těma mončičákama sežrat oči, než abych se na to musel podívat znovu.

Monstrum z bažin (2009) odpad!

Prej horor ... horor byl to dokoukat do konce. Jak je vůbec možný, že na takový kraviny se najde sponzor, fakt otřes. Film o partě lidiček co by si mohli zahrát o titul, nejnesympatičtější blboun roku, co se ztratí v lese, kde čirou náhodou někdo objeví mumii a ta po vhození do vody ožije a hledá vody a zabíjí. A samozřejmě zabíjí povětšinou jen týpky co taky někoho odkráglovali a sem tam i jiné exoty. Sračka roku. 5 %