Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Musím sa priznať, že Sly nakoniec svojej kariéry točí najlepšie filmy. Veľa starých a skvelých hercov po kope, ktorý si robia vo filme prdel sami zo seba. Na tomto filme som sa prosťe bavil a priznám sa, keď som ho pozeral v kine dlho som čakal na koniec, ktorý sa predpokladal, že JCVD si dá odvetu s Dolphom, ktorú však vystriedal skvelý SLY. Jedine čo by som možno vytkol záveru tak to bol súboj medzi J. Stathamom a Adkinsom , ktorý si dali pár úderov a bolo po všetkom, ale inak fakt super filmový akčný trhák o ktorom si ľudia budú dlho hovoriť .

Nedotknutelní (2011)

Nikdy by som nepovedal, že film o bláznivom černochovi a postihnutom milionárovi, ktorý nedokáže okrem krku ničím pohnuť, bude taká pecka. Výborný dramatický film s množstvom komédie a sociálneho cítenia. Skvelý príbeh, ktorý donutí človeka sa zamyslieť aký má život zmysel . Je tu krásne vidieť, ako by sa mali ľudia správať k takým ako bol vo filme Cluzet a dať im zmysel znova žiť. Nedotknuteľný má záslúžené miesto na 9 priečke v rebríčku hodnotení.