Velmi nebezpečné známosti 3 (2004)

Čakal som že to bude asi niečo ako dvojka, ale ostal som prekvapený, bolo to lepšie a hlavne aj zábavnejšie. Bavilo ma to a film som si užil

Zabiják Joe (2011)

Preboha obleč sa, nech nečumím na tvojho bobra. A ja som vedela kto príde. HH no haluz.. Béčkový Killer Joe, má dobré herecké obsadenie. Aj keď sa celý dej filmu točí okolo 5 ľudí má to svoj šmrnc a efekt. Hlavne od nejakej 40 minúty som sa fakt na tom bavil, či už od erotickej scény z Dotty, fajčenie kuraťa z KFC, či brutálne rozbíjanie hlavy E. Hrischa plechovkou. Škoda, že týchto vecí nebolo vo filme viac

Bruno (2009)

Sacha Cohen ako gay celebrita? Môže byť, ale nemôžem si pomôcť mňa to nijak nechytilo. Je tu síce pár dobrých záberov, ale to bolo pre mňa asi všetko a prišlo mi to trošku trápne. Keď si zoberiem Cohena z iných filmov ako je napr. Ali G, Borat a Diktátor, tak to je sto a jedno, kde bol Sacha fakt super. Bruna proste nemusím a jednu hviezdu mu nedám pretože to si zas nezaslúži a nechcem ublížiť hodnoteniu.

Mezi vlky (2011)

Čo je na tomto filme zlé a čo dobré? Medzi kladné stránky určite patrí herecká rola L. Neesona, jeho charizma, zamotaný osud a ľadové prostredie v ktorom sa to celé odohráva. Medzi zápory určite patrí ihneď začiatok, kde pri páde lietadla prežijú takmer všetci bez jedinej straty a vlci na ktorých teda moc nepopracovali. Ich vytie bolo spracované super a dávalo to filmu aj určitý šmrnc a vážnosť, ale ich digitalizácia katastrofa. Ihneď ako sa kamera priblíži k vlkovi a spraví detailnejší záber je vidieť, že je ničo zlé. Samozrejme určite to stojí za pozretie.

Top Gun (1986)

V dnešnej dobe si ľudia skôr pamätajú piesne z tohto filmu ako film samotný. Na tú dobu priemerný film, so sympatickými mladými hercami. Film o láske, kamarátstve, vyrovnávanie sa zo žiaľom a pod. Pre mňa fakt priemerná béčková klasika na ktorú sa dá kedykoľvek pozrieť.

Sejmi eso 2 (2010)

Dlho som váhal či dať tomu filmu aspoň jednu hviezdu ale na odpad to zas nebolo. Oproti jednotke strašné sklamanie

Smrtonosná past 4.0 (2007)

John Mc Clane je proste nestárnuci borec, ktorý dáva na prdel každému kto mu skríži cestu. Už teraz sa teším na Srtonostnú pascu 5

Million Dollar Baby (2004)

C. Eastwood dokazuje, že zas réžiroval vynikajúci film. H. Swank sa absolútne hodila na túto hereckú úlohu ženskej boxerky, ktorá je zo začiatku odmietaná, ale ide tvrdo za svojím cieľom a sama ku koncu rozhodne o svojom osude. Film má v sebe kopu emócii, ktorý dokáže pripútať diváka do svojho kresla a mať slzy na krajíčkoch očí. Páči sa mi hlavne scéna so zlomeným nosom, keď ma Hilary asi 30 sekúnd na zloženie súperky s ktorou sa dosť dlho trápila. Asi najemotívnejší film, ktorý bol natočený ani film Intouchdables mi tak emotívny neprišiel. Nič iné okrem 5* sa tomu nedá dať.

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

Lepšia ako dvojka. Nie je tu zbytočné zachádzanie. Vykúpenie pôsobí presne ako má a ide priamo na vec s kopou bojového umenia v tvrdej ruskej väznici. Dúfam že S. Adkins neprestane niečo podobné natáčať

Lovci hlav (2011)

Keď sa Lovci hlav dostali konečne ku mne aby som si to pozrel, dlho som váhal možno aj preto, že je to Dánska ( Škandinávska ) tvorba. Avšak keď som sa konečne odhodlal a pozrel si to, bolo to fantastické. Krpatý Roger Brown ako vyhľadávač talentov odbije najväčšieho kandidáta na post riaditeľa pre firmu Pathfinder a potom to všetko vypukne. Prenasledovanie a zneškodnenie pána Browna pomocou super vyhľadávacích metód či už GPS čipmi alebo vlasovým gélom. Musím vyzdvihnúť fantastickú scénu s dvojčatami v aute, ktoré je zrazené kamiónom z útesu a taktiež scénu so psom. Vynikajúce prekvapenie v podaní 168 cm vysokého mužíčka.