erased

erased

Honza Švejdík

Velká Británie

homepage

36 bodů

Můj deníček

<< předchozí 1 2
 • 10.7.2017 v 17:54

  And the second place goes to...

  'cause Shaolin Fantastic's a bad mother---

 • 9.7.2017 v 03:43

  Officially declared

  the best music scene in film history

 • 28.5.2017 v 03:40

  Girls are funny, Wendy, get over it

  It's a miracle!

 • 19.1.2017 v 00:32

  The king is dead

  LONG LIVE THE KING

  The king is dead
 • 25.8.2016 v 18:39

  cobbler days

  full moon time

  cobbler days
 • 5.6.2016 v 14:31

  Tyrants and kings

  What flows forth from this house, starting tonight, is a new story for Nassau. I've watched her follow mad men. I've watched her follow rich men. I've watched her bow before tyrants. But now it's time she had a king. When we're ready, when he's ready, he'll step into the role we've created for him... and lead an impossible army into an unwinnable war... and win it.

  Tyrants and kings
 • 10.5.2015 v 23:22

  A zase sere

  Máte chandru? Utekla vám žena s nejlepším kamarádem? Nikdo vás nemiluje? Šéf je magor? Bolí vás koleno? Ujel vám vlak? Ujel vám život? Ujelo vám všechno? Máte pocit, že nastal konec světa? Stačí si říct pětkrát za sebou naši jesenickou mantru, zapít ji Šerákem a bude to zase v cajku. Sere pes. Tohle funguje.

 • 3.6.2013 v 00:12

  A venku zase prší

  Na trati je teď sice podezřele ticho, ale my máme veselo, od včerejška se totiž na nádražce ubytoval autobusák Tonda. Jel v sobotu poslední cestu a zpátky už ho nepustí, tak dostal volno. Když ještě mohl mluvit, povídal nám historky jako z katastrofických filmů z polské televize o tom, jak v Praze na sídlištích plavou stromy, auta, metro i pražáci. A do toho si všichni zpívaj ten letní hit od vysloužilýho pankáče a jeho kumpánů z Umakartů. Nejdřív mu to nikdo nevěřil, ale Šokinovi už druhý den nepřijely zásoby, proto jsme v nádražce svolali krizový štáb a rychle jednali. Wachek navozil zásoby, které zažily ještě Sudety a Tonda tak do sebe lije prvotřídní archivní materiál. My tady zatím řešíme, jak se sem ti promáčení pražáci začnou co nevidět hromadně stěhovat. Snad budou mít štěstí na počasí, poslední velká voda tady taky nadělala slušnou paseku, hory nehory. Zatím nám tu sice svítí sluníčko, ale ty deště prej míří k nám, tak aby jsme si taky nezpívali...

 • 19.3.2013 v 21:19

  Mimosezóna

  Sedíme v nádražce, pijeme grog, za okny sněží a nám se zdá, že nebudou Velikonoce, ale Vánoce. My tady ve vlkodlačích horách máme zimu rádi, nejsme žádný třasořitky jako Pražáci, co páchají sebevraždy, když na nuseláku napadnou dva centimetry sněhu. Ale přece jenom k téhle zimě: V noci na dnešek napadlo půl metru. Kdo to má furt vyhazovat? Takže zimo: Bylo to krásný, ale bylo toho dost. A tak pan farář vytáhnul kytaru, Wachek harmoniku a furt dokola brousíme ten filmový hit od pankáčů z Priessnitz a těšíme se na jaro, sněženky a holky v sukních. Až skončí tahle zima...

 • 19.9.2012 v 22:55

  Sere pes

  Jak se píše ve finále nejmenované knihy nejmenovaného Pražáka, co o našich vlkodlačích horách napsal ten komiks - Léto skončilo. Pokud na vás stejně jako na mě padá podzimní smutek, zavřete prostě oči. A řekněte si to pěkně pomalu třikrát po sobě: Sere pes. Sere pes. Sere pes. A uvidíte, že to hned bude lepší. Pokud to není lepší, cvičení s wachkovskou mantrou prostě zopakujte. Jednou to lepší bude. Hezký podzim.

<< předchozí 1 2