Černé zrcadlo (2011) (seriál)

Některé díly jsou celkem děsivé, z důvodu, že by se tyto věci opravdu mohly v blízké budoucnosti stát.

Bohemian Rhapsody (2018)

Film, který mě v kombinaci s IMAXem naprosto dostal!!! Za mě jeden z nejlepších filmových zážitků v kině za poslední roky.

Balada o pilotovi (2018) (TV film)

Děsivé. Chce se mi z té doby zvracet...

Blok 99 (2017)

Na film jsem se podíval kvůli zdejšímu vysokému hodnocení ač mě odrazoval už i plakát k filmu, ze kterého číšela surovost. A asi jsem měl dát na svoji intuici, protože film jak se zdá opravdu není o ničem jiném než o nezvykle vysoké brutalitě a surovosti. Čekal jsem alespoň o trošku něco promyšlenějšího.

Zabiják & bodyguard (2017)

Tak šílené až je to vtipné 😃 Evropské prostředí bylo také fajn a veselé 😀 Ze začátku jsem to sice chtěl vypnout, protože jsem čekal nějaký klasický akční thriller, ale pak jsem na tuhle crazy destrukční akci přistoupil a dobře jsem se pobavil 😃

Země naděje (2012)

Film mi celkem sednul a líbil se mi.

Vesmír mezi námi (2017)

Nic světoborného, spousta nesmyslů a nerealistických scén, spíše pubertálního rázu, ale na oddech celkem dobré a několikrát jsem se i naplno od srdce zasmál 😃

Zabití posvátného jelena (2017)

Hodně divné a ujeté. Na mě až tak artové, že mi to přišlo odlidštěné a nesmyslné.

Meru (2015)

Jsou to vážně blázni! Po celou dobu dokumentu jsem přemýšlel, jestli je tohle vůbec v lidských silách a proč to ti lidi dělají 😃