E.T. - Mimozemšťan (1982)

Film, u kterého jsem jako děcko plakal a u kterého pláčou po 30ti letech i mé dětičky. Jak silný příběh to stále je..

Insider: Muž, který věděl příliš mnoho (1999)

Nejdříve jsem se obával délky thrilleru, ale obavy byly liché. Excelentní výkony obou hlavních postav v kombinaci se silným příběhem člověka, který bojuje proti nadnárodní mašinérii tak vehementně, že ztratí to, co miluje nejvíce - svojí rodinu, dělají z tohoto filmu silný zážitek.

Oko bere (2008)

Určitě se podobných scénářů, jako tady objevuje mnoho, některý jsou akčnější, některý zábavnější, tady je od každého trochu a i když se i Kevin Spacey snaží a vydržel jsem to s určitým napětím sledovat až do konce, víc jak lehký nadprůměr to podle mě není. 55%

Má mě rád, nemá mě rád (2010)

Dalo se tušit, o čem takhle komedie bude, ale je to natočený tak krásně a čistě, že jiný hodnocení snad ani nejde dát..:-)

Pečený sněhulák (2014) (pořad)

Tak zase opatrně s tim odpadem...Byl jsem svědkem na MFF ve Varech besedy s tvůrci a myslim, že udělali maximum proto, aby to nebyla nějaká šílená sra.ka. Jasný, některý scénky přesně dokazují v jakých hodinách ty nápady vznikaly a řekl bych, že jsou lehce nekonvenční, ale řekl bych, že to začíná bejt díl od dílu lepší a lepší...Dejte tomu šanci, nebo nás tu zavalí Troškoviny a to teprv budem v pr...

Tři bratři (2014)

Buďme rádi za Svěráka a jeho přínos českému filmu obecně. Po všech troškovinách a jemu podobným debilitám je zde konečně zas pohádka, která je sice trochu splátanina tří klasik, ale kdo má děti a kdo má tyto operky naposlouchaný, musí uznat, že se to jako celek povedlo a jako důkaz si stačí stoupnout do předsálí kina po skončení pohádky...Pro mě i mou dcerku zážitek:-) 90%

Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)

Ne,ne, ne...proboha to ne.Proč nejste soudný lidi? První díl se vážně nepovedl. Trapárna hodná stylu alá Nova..Ach jo..Ale ten zbytek byl nečekaně dobrej, takže nedejme na první pohled.::-)

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Tak z hlediska dnešní produkce, je to slušnej béčkovej návrat do minulosti se vším všudy. Nicméně, vidět tyhle týpky pohromadě (chybí snad už jen Seagal), je takovej zážitek, že kdyby tam dvě hodiny sraly atomový hřiby, tak počkam, až je doserou:-)

Babovřesky (2013) odpad!

mARLL - dokud budou žít v týhle republice lidi, jako ty, tak Troska bude plodit čim dál tím větší píčoviny..Nevěřim tomu, že jsme v Česku fakt takhle debilní..:-/

Nespoutaný Django (2012)

Tarantino prostě moc dobře ví, jak své fanoušky dostat do varu a tady to platí dvojnásob. Nechci házet superlativy, ale tenhle western je skoro dokonalej...Počínaje jako vždy kvalitním výběrem hudby, konče někdy až neuvěřitelným entuziasmem Christopha Waltze...u něj jsem si myslel, že svou roli v Panchartech nemůže nikdy překonat, ale jak jsem se mýlil:-) A jako vždy tady nechybí absurdní stříkající krev kam se jen podíváš, ale i dojemný scény - viz. odvlečení djangovo nahé manželky z bedny nebo trocha drsného humoru alá ku-klux-klan:-) 95%