Kawasakiho růže (2009)

Konečně film, kde zas Hřebejk dokázal, že umí točit filmy a kde se rádoby vtipné scénky netočí jak kolotoč na Matějský..Špičkové drama, kde zrůdnost komunismu nakonec vyplave na povrch a já jsem moc rád, že snad začíná nová éra dua Hřebejk-Jarchovský. 80%

Milenci a vrazi (2004)

Nechápu, proč má tady tenhle rozhodně hodně nadprůměrný český film tak slabé hodnocení..Mně osobně se Milenci a vrazi líbí a srovnávat to s Troškovým odpadem je dost ubohý. Vetchý, Adamovská i Žilková hrály skvěle a rozhodně tohle drama z komunistického prostředí chemičky patří mezi to lepší české kinematografie 21.století, to ať se na mě nikdo nezlobí. 70%

Tichá bolest (1990)

Nedoceněný film z padesátých let, který vystihuje až moc přesně, jak to tady vypadalo v době tvrdé normalizace..

Slavnosti sněženek (1983)

Neni snad lepší Menzlův ppočin, než tato neskutečná úžasná komedie o dvou mysliveckých spolků...Ty hlášky z filmu slýchávám snad každý den..:-)

Události, komentáře (1990) (pořad)

Tak jediný KVALITNÍ zpravodajský pořad, který rozebírá aktuální témata a myslim, že velmi dobře!

Alois Nebel (2011)

Originální kreslený film z podzimu 89. To tu ještě nebylo a určitě stojí za to, tenhle film vidět.

Expendables: Postradatelní (2010)

Tak když si odmyslím tyhle akční hvězdy nedávné minulosti, dosadim si tam průměrný svalnatý týpky a pak si promítnu děj, tak si troufam tvrdit, že hodnocení většiny z nás by bylo dost podprůměrný... Jasný, o tom to ale právě je, že se setkali, aby všichni fanoušci akčních béček zamáčkli slzu a tak se to asi musí brát.

Mazaný Filip (2003)

Tak jedna hláška za druhou, výborný obsazení a hodně zajímavá výprava!! Rozhodně to patří k tomu lepšímu, co český filmaři vyprodukovali za posledních 15 let. A jsem skutečně rád, že i komedie může bejt v českých poměrech docela vtipná a ne trapná..

Ghost Rider (2007)

Tak je to asi o vkusu každýho jedince...Tohle jako není zrovna můj šálek kávy, ale Cage docela můžu, tak jsem tu pekelnou vyjížďku dokoukal až do konce a občas se i zasmál, možná i tam, kde sem neměl:-)

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Jeden z nejkvalitnějších filmů co jsem kdy viděl. Přátelství, trpělivost a naděje ve věznici Shawshank, jdou spolu od začátku příběhu až do jeho konce. Tak mistrně natočený film se jen tak nevidí..