Otec Brown (2013) (seriál)

První série byla dost průměrná, ale i tak jsem to bral jako skvělou oddechovku, hlavní představitel se mě zamlouvá, je to v krásném prostředí a člověk se i často zasměje, druhá série je lepší a i zajímavější, vždy se těším na další díl, baví mě špičkování mezi knězem a policií...1.série 3* 2.série 4*

Most do země Terabithia (2007)

Nečekaná srdcovka, nádherný film o přátelství, snech, přáních, fantazii a bohužel i bolesti, ztrátě...Vždy se rád podívám na reprízu a několikrát se během filmu dojmu,slzy mám na krajíčku a nestydím se za to.

Království oceánů (2011) (seriál)

Asi nejkrásnější dokument o mořské a oceánské fauně, co jsem kdy viděl, nádherné, dech beroucí záběry, fakt krásné, hlavně v HD.

Winston Churchill (2014) (TV film)

Už dlouho jsem neviděl tak výtečný dokument o nějaké významné osobnosti, velmi vyvážené a pravdivé, velmi zajímavých a poučných 50 minut.

DobroDRUH (2015) (pořad)

Není to až tak tragické, jak tady většina píše, ale má to velké trhliny...už ten název je zavádějící, Adam rozhodně není dobrodruh, je to dost strojené a sympatický moc není, ale dá se na to dívat, komentář Báry mně nevadí a většina navštívených míst je zajímavých, je to mezi 2 a 3 hvězdičkama, jak který díl...Chápu, že se to ale někomu nemusí líbit, jsou rozhodně lepší pořady o cestování :-)

Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých (2011) (seriál)

Velmi zajímavý dokument o našich hradech, člověk se něco dozví hlavně o těch méně známých a hlavně zřícených.Jen to mohlo být trochu delší a obsáhlejší. Je to i dobrá inspirace na hezký výlet.

Most (2011) (seriál)

Vynikající kriminální seriál, který je jiný, severský, ale má neskutečnou gradaci...

Paddington (2014)

Moc hezký a milý rodinný film,s perfektní atmosférou. Příjemné překvapení, dětem se to moc líbilo a malá Andrejka o něm mluvila celou cestu domů.

Pojedeme k moři (2014)

Upřímný a milý film, ale pár věcí tam bylo nelogických,takových 3,5, ale, že je to něco jiného a slušný debut, dám za 4.

Klenoty naší krajiny (2015) (seriál)

Výborný pořad o naší přírodě, moc hezky natočené se zajímavým komentářem Mirka Vladyky.Povedené!!!