Tajuplná příroda (2002) (seriál)

Opět skvělý přírodopisný dokument BBC o zajímavých a zvláštních zvířatech.

Romeo, Julie a tma (1997) (TV film)

Celkem povedené zpracování známé novely.

Lakomá Barka (1986)

Vynikající dílko, na lakomou Barku s vykulenýma očima se nedá zapomenout, a vyprávění Wericha, to je zážitek. Moc pěkné, jako dítě jsem to vždy hltal a jako dospělý se u toho s chutí zasměju ...

Big Brother (2005) (pořad) odpad!

Viděl jsem i zahraniční verze a ta česká byla daleko nejslabší. Ta Nova fakt skoro všechno pokazí. Začalo to už hrozným výběrem soutěžících(samé primadony a svalovci, na rozdíl od Vyvolených , kde byli obyčejní lidi), trapné úkoly a hlavně návrat pornoherce, to byla taky síla. A taky tam měli na můj vkus moc chlastu a podle toho to taky vypadalo! Pro mě Vyvolení(prima) - BB (nova) 3:0!

Trosečník (2006) (pořad)

Opravdu nepovedená napodobenina americké verze, která od začátku do konce nudila a bylo vlastně jedno, kdo tuto slátaninu vyhraje ...

VyVolení (2005) (pořad)

První série byla výborná, dobrý výběr soutěžících, neokoukané téma a hlavně soutěžící nevěděli do čeho jdou a chovali se přirozeně, kdežto v druhé a hlavně v třetí sérii to bylo hrozné, jak se snažili soutěžící , aby dostali co nejvíc hlasů a tak se přetvařovali atd. První série byla fakt klasika a určitě si všichni ještě vzpomenou na praštěnou Regínu s nožem, Vladka, který se ostříhal,pěknou( i když naivní ) Katku a Zvěřina z Václaváku ... 1. série ****, 2.série **, 3.série * .

Víkend (2005) (pořad)

Jedna z mála věcí, která se TV NOVA povedla. Zajímavé reportáže z celého světa jsou většinou poutavé a hodně poučné. Taky bylo fajn pozorovat redaktora, jak vždy jeden den zkouší vykonávat nějaké zajímavé zaměstnání a tím nám ho přibližuje.

Vzhůru dolů! (2008) (pořad)

Zajímavý cyklus o jeskyních, který chyběl , na to, že jsme taková jeskyňářská velmoc. Je to děláno zajímavým způsobem (otec a syn ). Je to zábavné i poučné, prostě mě to baví.

Památky na prodej (2008) (seriál)

Výborný nápad, jak se pokusit zachránit tyto skvosty naší historie, ke kterým se komunisti chovali jako hovada a ničeho si nevážili... Tyto památky si záchranu určitě zaslouží. Havelka je jako průvodce velmi příjemný a lidský, opravdu výborný projekt ČT.

Ostrov hrdlořezů (1995)

Hrozná blbost, vůbec mě to nebavilo, dívat se 2 hodiny na Geenu Davis, která je nesmrtelná a neohrožená jako Rambo...prostě slátanina, kterou už nikdy nechci vidět.