• Hudební

Bourák (2020)

Pár vtipných momentov, ale inak to bola celkom chujovina s prepálenou stopážou.

Ostrým nožem (2019)

Film inšpirovaný vraždou Daniela Tupého, od ktorej ubehlo včera rovných 15 rokov a ktorá bohužiaľ dodnes nezostala poriadne objasnená. Filmu ale chýba väčšia údernosť. Ale v zásade to bolo na jedno pozretie fajn.

Vojtěch (2015)

Celkom dobrá komédia, i keď ten Landl hraje až obludne hrozného ťuťmáka. Talianske manželstvo Šebovej a Miezgu ako jeho susedov odvedľa paráda :D Za mňa v poho.

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) (2020)

Za mňa celkom pohoda, čakal som od toho hovno a nakoniec som dostal celkom fajn komédiu. Zasmiať som sa na tom párkrát zasmial, malo to rozumnú dĺžku a samozrejme, malo to úžasnú Margotku. Bez nej by tento film nebol ani polovičný.

Ostré předměty (2018) (seriál)

Mňa tento seriál nebavil tak, ako väčšinu čéesfédeckej obce. Škoda, lebo som sa tešil na niečo fakt dobré súdiac podľa hodnotení a námetu, ale vo výsledku moje očakávania neboli naplnené. Ale aspoň vďaka prítomnosti Amy Adams sa to dalo zniesť.

Párty Hárd (2019)

Neskutočne ohavná, fekálna a nechutná pičovina s dementnými postavami, ktorých chovanie nedávalo žiaden zmysel. Ale zároveň vďaka tomu som sa na tom párkrát dokázal zasmiať :D Aspoň, že to nie je také dlhé.

GLOW: Nádherné ženy wrestlingu (2017) (seriál)

Veľmi príjemná záležitosť. Niektoré wrestlerky síce nemusím, ale hlavná dejová línia okolo Ruth, Sama a Debbie ma baví. Alison Brie po konci Community zakotvila rozhodne v lepšom (netflixovskom) projekte než jej niekdajšia kolegyňa a verím, že aj kamoška, Gillian Jacobs. Teším sa na poslednú pripravovanú sériu, nech je tu už čím skôr :)

Emoji ve filmu (2017)

Podľa mňa to až taká katastrofa nebola. Ale nejaká extra pecka takisto nie. Zopár dobrých fórov tam bolo a hlavne námet bol celkom originálny, keďže film s emoji ešte nikto predtým nespravil. Lenže v tom zároveň väzí problém, pretože neviem, aký iný než roztomile dementný príbeh by sa dal vymyslieť s nejakými emotikonmi v mobile :)