How to Live with Your Parents (For the Rest of Your Life) (2013) (seriál)

Pilot byl zábavný, Chalke opět tak jak ji známe ze Scrubs. Nejlepší postava bezpochyby Max. Hodnotit po prvních dvou dílech byly by to i čtyři. Třetí a čtvrtý díl se dost rapidně zkouzly v kvalitě, což hádám je důvod tolika nízkých hodnocení a zrušení seriálu. Což je škoda, protože zbytek odvysílaných dílů se drží na celkem milé kvalitě.

Fosterovi (2013) (seriál)

Hodnoceno po pátém díle

Bídníci (2012)

Anne Hathaway mohla na place rozplakat celý štáb, ale na mě její role absolutně nezapůsobila. Paradoxně nejvíc mi přirostl k srdci Javer a mladí revolucionáři. A s nimi mám spojené také všechny nejlepší momenty filmu. Cohen a Carter samozřejmě perfektní. Skoro třihodinová stopáž byla ještě prodlužována dlouhými záběry a pomalými sóly. Na muzikál to má pro mě málo gradace, málo sborů a pohybu. Pokus zajímavý, ale pokud někdo není fanouškem muzikálu jako takového tak určitě nedoporučuju. Za tři hvězdy, emoce bídníků mě prostě z většiny minuly.

Neopouštěj mě (2010)

Za celý film na mě nedolehly žádné emoce, žádná lítost, pocit marnosti, soucítění s postavami. A to kvůli jediné - Carey Mulligan. Nevím jestli hrála tak špatně dobrou postavu nebo tak dobře postavu špatnou, každopádně mně to zkazilo celý film. Její robotické proplouvání světem, který jí vzal všechno a má si vzít nakonec i ji je těžko uvěřitelné a její pasivně útrpný výraz se nezmění po celý film. Navíc ani důležité momenty filmu nejsou podány tak, aby zapůsobily. Logická struktura žádná, až bolestně málo času je věnováno každé etapě a detaily se taky žádné nedozvíme. Za dvě a to jenom za Ruth a Tommyho.

Defiance (2013) (seriál)

Jak scifi miluju tak tohle je tragédie. Vše na co pomyslíte je vykradené odjinud. Star trek, star wars, BSG a dá se pokračovat, obzvláště "lightsabery" a galagtické "frak" mě dostaly do kolen. Naprosté zklamání, klišé na každém kroku (dva mocní rivalové, zapovězené láska, blabla). Na tom by nebylo nic špatného kdyby tam bylo alespoň něco nového...jenže tady není nic. Jedna hvězda ještě s odřenýma ušima

Dávám tomu rok (2013)

Je to trochu jiné, anglické, ale určitě ne špatné. Celý film jsem se nemohla rozhodnout kterému páru vlastně fandím, což přidalo překvapivému konci. Ale určitě zasloužené 4/5

Kdo přežije - Caramoan (2013) (série)

Po desátém díle jednoznačně hvězda nahoru...Upřímně "FAVORITES" by podle mé představy vypadali trošku jinak, docela zvláštní a pro mě na první pohled naprosto nezajímavý mix (že Phillipp je blázen všichni věděli už dávno, potěšil výkon Brandona, překvapila Andrea, Cochran.) Rozjezd pomalejší, ale fanoušci byli vybráni slušně. Oblíbení hráči: Brenda, Cochran, Malcolm

Rande měsíce (2006)

Jessica tu je hrozná, Dane Cook a Dax Shepard film táhnou, ale i tak je to žalostně málo. Vtipných momentů málo, romantika tady absolutně nefunguje.

Here Comes Honey Boo Boo (2012) (pořad)

Je to reality show, tak co čekat? Zábava to je nízká, ale řekněme že už byli i horší v českém prostředí. Každý občas nějakou nízkou zábavu potřebuje, já určitě. Takže jako existenciální cesta do nitra duše vám to asi neposlouží, ale kvůli tomu se na reality tv nekoukám že jo? Jediné, co bych tomu opravdu vyčetla, je to jak tvůrci záměrně předkládají něco jako by říkali: Tady na ty si ukazujme a smějme se jim jací jsou to burani. Přitom Alana už si vydělala víc, než mnozí za celý život, její rodina, ať je jakákoliv, se navzájem miluje a ve chvíli kdy Mama June řekla: There´s nothing wrong with being a little gay by se mohli mnozí učit

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Po sedmé a osmé sérii snižuju a jen kvůli prvním sériím nedávám tři a méně. Jeden ze seriálů, který měl skončit zavčasu.