Battlestar Galactica (2004) (seriál)

Seriál, na který jsem dlouho čekala, konečně pořádné scifi. První série 100% Druhá série 80% pomalejší začátek vynahradila druhá polovina, ale některé díly působily nadbytečně a nesouvisle. 3 série 100% První díly perfektní, děj se přenese do úplně jiné dimenze a seriálu to sluší. /SPOILER/Po opuštění Nové Capricy se na chvíli děj posune zvláštně nazpět a chvíli trvá než se zase rozjede /SPOILER/

The Biggest Loser (2004) (pořad)

Reality show o bandě obézních američanů (australanů, britů), kteří se na několik měsíců upíší soutěži a dvěma trenérům. Jillian Michaels i Bob Harper jsou úžasní. Soutěžící řada od řady, některé opravdu povedené, jinde si zas favorita člověk prostě nevybere. Pokud vás nebaví dívat se dlouhé minuty na potící se, zvracející, omdlévající amíky radši ani nezapínejte.

Kravaťáci (2011) (seriál)

1.sezona: První polovina úžasná, druhá sklouzla lehce do stereotypu, ale i tak perfektní. Trochu Dr. House v právnickém prostředí. Skvělé obsazení. 2.sezóna: Mnohem složitější "vnitřní" zápletky, konečně se nejede jenom od případu k případu. Větší prostor dostaly vedlejší role jako pro mě úžasná Donna.

Army Wives (2007) (seriál)

Drama v popisu seriálu sedí, nedočkáme se tu totiž ničeho jiného. Dramatický porod, dramatické pohřešování, dramatické domácí násilí a to nejste ani za polovinou první epizody. Seriál nenabízí žádný oddech, ale i ta 60 minutová vážnost by se dala přežít, kdyby epizody nabízely něco nového, nový úhel pohledu, zkrátka něco, co už jsme nestihli zhlédnout stokrát v jiných filmech i seriálech. Když k tomu připočteme vesměs nesympatické herce, postavy napsané jak přes kopírák a fakt, že je průběh každé epizody, dokonce i každého dialogu naprosto očekávatelný, tak se nakonec divím, že jsem nedala ještě míň. EDIT: A dala, tři hvězdy si to opravdu nezasloužilo...

Podmořský svět 3D (2009)

"Dude, I can totally see your tail." Prostě nádhera, a Carreyho komentář ji perfektně podkresluje...a ti tuleni nakonec...jo bylo to citový vydírání

Hunger Games (2012)

Jediné co mohu vytknout je práce kamery, která si občas dělala vcelku neúčelně psí kusy, jinak jsou pro mě Hunger games především nádherné scény, které jsem sledovala i podruhé s nadšením /Katniss a Peter v plamenech/ a stejně krásný příběh. Ano, bylo tam několik scén a náznaků, které si mnohem víc užili všichni ti, kteří již četli knihu, ale na to není nic snazšího než se do ní konečně pustit taky... Edit: Duhový Kapitol sice vyžaduje trochu zvykání, ale nakonec bych si bez růžových korzetů a modrých přelivů film představit ani neuměla

Já jsem Harry Potter (2010)

Sotva tři minuty z dílny Funny or die tu opravdu nemá co dělat, ale budiž - vtip tam nechyběl.

Partička (2011) (pořad)

Skvělá zábava a po hodně dlouhé době pořad který mě donutil zapnout televizi. Extra hvězdu dávám za koncept a snahu přinést do českých televizí něco jiného než nekonečně nekonečné seriály.

Jeskyně zapomenutých snů (2010)

Tak za prvé, naprosto souhlasím s premyslm. Filmů a dokumentů o Da Vincim nebo impresionistech jsem si osobně v hodinách dějin umění užila tolik, že mi David dávno nepřipadal tak úžasný jak by měl. Tohle je něco jiného! Malby, které dosud většina i nadšenců viděla jen na několika málo neustále kopírovaných obrázcích nám ožívá před očima a odhaluje plejádu faktů, které se v běžných knihách jen těžko dočtete. Jen nevzdělanec či totální poleno by dokázalo nepodlehnout tíze toho, co je nám zde předkládáno. Uvědomujeme si vůbec, jak moc byli tito lidé vyspělí? Vždyť umění chápeme jako měřítko rozvoje civilizace a podívejme se sem, zde je využíváno kontrastu, tvaru jeskyně, snaží se zachytit pohyb. Co víc, oni sami v jeskyni nežili, tudíž se nejednalo o nějaké "škrábání" z nudy, ale cílenou kreativní činnost. Jak může někdo už za tu nádheru dát méně něž pět nechápu. Dle mého je tento dokument zpracován přesně tak, jak si to tenhle klenot lidské historie zaslouží.