Falling Skies (2011) (seriál)

Pilot a tudíž rozjezd seriálu slabší. Ale čím dále se dostáváme v ději, tím více se z tupého střílení po emzácích stává seriál, za což zvedám hodnocení. Postavy se mi líbí, Pope samozřejmě válí, ale ani Noah není zas takový otravný klaďas jak to vypadalo. A hvězda za opuštění konceptu my střílíme po nich, oni po nás a přechod k opravdovému sci-fi /navázání kontaktu s emzákem, celkově jeho uvěznění dalo seriálu úplně jiný rozměr/ Edit: Od třetí série naprostá tragédie a čtvrtá série aspiruje na to nejhorší, co kdy televize viděla.

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

Snad nejvtipnější díl z celé série, veverka už není třeba, ať žije Buck! Buck, Sidovo rodičovství a Diegovy hlášky byly zkrátka perfektní. U podobného animáče nepotřebuji nějakou hloubku či přesah, chci se bavit a to Ice Age 3 naprosto splňuje

Pan Nikdo (2009)

Abych pravdu řekla, mám problémy hodnotit. Forma byla skvělá, zvláště některé scény byly vizuálně perfektní. Ale pak přijde obsah. Myslím, že kolik lidí film zhlédlo, tolik výkladů by se našlo. Butterfly effect, string theory, minuscule dimensions to vše v jednom balení. Ale co vše opravdu komplikuje je závěrečný free pass. Netroufnu si říct, že jsem film pochopila, mám na věc názor, ale to do hodnocení nepatří. Takže za čtyři, protože tomu co do zážitku přeci jenom něco chybělo...a možná ne, jen podobné otázky už přinesly filmy jako butterfly effect, matrix a další. A tak by jejich nástupci k dosažení pěti museli zkrátka přinést ještě něco navíc.

Zkažená úča (2011)

Pro mě velké překvapení, Cameron nemusím a podobné vulgární rádoby vtipné komedie už vůbec ne. Ale zasmála jsem se, Cameron mi tu vůbec nevadila, Segel byl perfektní a Timberlake se dal překousnout. Ta vulgarita, která se podlední dobou vžila v mnoha komediích tu je, ale řekněme že v mezích, působí spíš situačně a člověku tak nevadí. Celkově to byla zábavná podívaná, nutno říci, že druhá polovina filmu tu první značně převyšovala.

Americká krása (1999)

FIlm určitě zajímavý a provedením perfektní, ale kdo si proboha může myslet, že je to o průměrné americké rodině? Ach, ta fantazie...

Futurama (1999) (seriál)

Se mnou se Futurama zkrátka minula. Sledovala jsem první tři série v originále, ale animáči z budoucnosti si ke mně cestu nenašli. Příliš sarkastické, příliš umělé, příliš...

Famílie (2010) (seriál)

1. série: Prvních pár dílů se to může zdát jako další velký americký sen. Jedna velká spokojená rodina. Hrdiny si během této doby zamilujete a kupodivu Lauren Graham tady není tahounem jako byla v Gilmorových děvčatech. Jenže zhruba v polovině první série se příběh začne vyvíjet na všech frontách, Bravermanovi jsou jedna velká rodina, ale zároveň pět samostatných domovů s vlastními potížemi a příběhem. Ideální seriál na nedělní odpoledne :) 2. série: První polovina si udržela standard té první, druhé polovina jej ovšem zdaleka přesáhla a už se nemůžu dočkat třetí. Takže přidávám poslední hvězdu

Private Practice (2007) (seriál)

1. série: Zajímavý spin-off, sympatičtí herci a samozřejmě Edison, kterou si musel v Greys anatomy zamilovat snad každý. Hvězda, která o proti Greys chybí, jsou zatím slabší "příběhy", přiznejme si to, v Seattlu se objevil chlápek s bombou v břiše, nožem v hlavě, se zbraní v ruce:) a bylo na co koukat. Tempo Private practice je oproti tomu mnohem vlažnější. Proto za čtyři 2.-3.série: Konečně silný příběh! Perfektní závěr série 4.série: Tak jak přelom dvojky a trojky vypadal nadějně čtvrtá série znamenala pro mě hluboký pád. Když už chtějí tvůrci proplétat všechny se všemi tak se to bez občasných nových postav prostě neobejde;)

Láska nebeská (2003)

Atkinson trošku jinak, jako vždy perfektní Rickman a jediné, co bylo sladší než Neeson byl jeho filmový syn. Dokonce ani Grant mi tu nepřipadal tak otravný jako v jiných filmech. Love is Actually all around

Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)

Polovina první řady za dvě. Nějak mě to nechytlo, momentů, kdy bych se vážně zasmála málo a stejně tak mi většina herců k srdci příliš nepřirostla. Uvidíme jak to bude pokračovat, ale momentálně to na druhou sérii nevidím. Edit: Konec série rozhodně lepší, buď kvalita stoupla nebo jsem si prostě zvykla. Nepatrně lepší tři hvězdné Edit2: Ani nevím proč jsem vlastně koukala dál, v sedmé sérii mě konečně JD přestal rozčilovat a po deváté sérii mi seriál vyloženě chybí.