Karol L. Zachar (1978) (TV film)

Teraz dobre vidno rozdiel medzi vtedajšími hereckými hviezdami a tými súčasnými..

Poslední rudý princ (2015)

O týchto magoroch ťažko natočiť relevantný dokument lebo objektívny prístup k nim je prakticky nemožný. Vychádza sa len so subjektívnych svedectiev zopár vybraných ľudí, ktorí objektívni vôbec nemusia byť. A tak ostáva sa len spoliehať, že tento panák aspoň nebude horší ako jeho jeho tatko..

Azurová (2017)

Typický obraz nepoučiteľnosti človeka. Príroda nám dala mnoho šancí a keď sa ich nechytíme, jednoducho sa na nás zbaví..

Jeff Beck Story (2018)

Keď Gilmour, Clapton či Slash s obdivom vzhliadajú k menu Beck a ten je dlhoročným kamošom Jimmyho Pagea tak ako je možné, že tohto chlapíka nepoznám?! Idem to hneď napraviť..

Doktor Spánek od Stephena Kinga (2019)

Zdĺhavý záber ubral síce na hodnotení, no celkove je to lepšie ako som čakal. Najmä pani Klobúková bola na zožratie. Dôstojné pokračovanie kultového Osvietenia..

Děsiví škrtiči (2019) (TV film)

Nič nové pre milovníkov plazov, ale pohľad na prácu obrovských škrtičov je vždy fascinujúci..

Pawn Shop Chronicles: Historky ze zastavárny (2013)

Tak teda sa našiel niekto, kto vie bezuzdne namiešať čiernohumornotemnopoprdeliguilty kino! A nevolá sa Tarantino. Len to priehrštie bizarných vidlákovských nápadov je za plný počet. Skvelé..

Na špatné straně (2018)

Trošku netradičná a v pomalom tempe ubiehajúca krimi dráma. Okorenená zopár krvavými scénami a tarantinovskými vychytávkami. Mel síce zostarnutý no stále charizmatický. Tých zopár nelogickostí mi vôbec nevadilo. Na zimný večer skvelé kino..

Diego Maradona (2019)

Takto má vyzerať dokument o niekom, koho poznajú milióny ľudí. Nič nevnucujúci, nazerajúci za oponu, ukazujúci rub aj líce slávy a jej dôsledky. Bez ohľadu na to, či ste Diegov fanúšik..

Tichá revoluce (2018)

Mám síce výhrady k patetickej jednote študentov no celkový dojem zostal na 80%. Najmä herecké výkony a hudba boli skvelé..