Pomáda 2 (1982)

Hvězdičku za začínající M.Pfeiffer.

Princezna zlodějů (2001) (TV film)

Špatný televizní film "brr".Když už televizní film o Robinu Hoodovy tak ten s P.Berginem a U.Thurman.Nejlíp však Costnerův letní blockbuster.

Sestra v akci 2: Znovu v černém hábitu (1993)

Po vtipné a svěží jedničce přišlo jedno z nejhorších pokračování,které jsem viděl.Tohle je pro mně ukázka ždímání úspěšné látky.

Svatby podle Mary (2001)

JLo je pěkná ,Matthew McConaghey je sympatak ,ale Shankman je špatný režiser.Tohle vůbec není komedie,ale průměrný romantický film,které naše televize davají v průměru dvakrát týdně.

Taxi 3 (2003)

1.díl byl nadprůměrnou akční/krimi komedií.2.díl byl průměrnou akční komedie .Poslední(aspon doufám) je trapná komedie,ve které se budete bavit jen když je na plátně Sly Stallone(3 minuty),který je jediný důvod proč Taxi 3 neskončilo v odpadu.

Vesnice (2004)

Všichni u tohoto filmu vyzdvihujete atmosféru, ale já jí tady vůbec nenašel a kdyby tady nehrála řada dobrých herců řekl bych že jde o amaterské video o tom jak se žilo v 18.století(nevím jestli 18.století nebo 19.století-tak se omlouvám).A pointa je velmi trapná.

Zámek hrůzy (1999)

Představitelka hlavní role vypadala na obrázkách jako Jamie Lee Curtis.To bude jediný důvod proč tuto neherčku opsadili.Zeta-Jones tady vůbec nezkouší hrát a můj oblíbenec Wilson neví jestli má hrát zábavnou postavičku nebo stone face,tak to raději střídá.Neeson znovu scháněl na nájem.

Závist (2004)

Hodně špatná komedie .S trapnou zápletkou.