Jahudka15

Lucie Navrátilová

Česko

4 body

• 4.1.2010  12:52
    Zoufalé manželky (TV seriál) (2004)

Uz od prvniho dilu zoufale navykove.

• 15.11.2009  12:08

Blbost.

• 2.8.2009  20:32
    Úkryt (2002)

Cekala jsem, ze zaver prinese nejakou "bombu", ale bohuzel jsem se nedockala. Od zacatku mi bylo celkem jasne, ze to skonci happy-endem. Zadne prekvapive zvraty. Uz zacatek se nesl v poradne temnem a napjatem duchu. Raul vypadal jako spravny psychopat; zlodeji diky svym hadkam a neshodam ztraceli na sve kriminalnicke profesionalite. Nicmene urcite jsem se nenudila, film zajimavy, Jodie skvela.

• 18.7.2009  21:18
    Spojenec (2006)

Uzasny Clive Owen a paradne vymysleny dej. Film mohl byt mozna kratsi, ale i tak dobry :)

• 12.7.2009  17:37

Oblibeny film meho detstvi. Ted jsem ho videla po letech a nic ze sveho kouzla neztratil. Uplne se mi zastesklo po skolnich laskach...

• 10.7.2009  20:53

Poeticke, jednoduche, pomale. Hned od zacatku jsem mela dojem, ze se divam na neobycejny, vyjimecny film. Avsak ocenila bych, kdyby byl dejove bohatejsi. Excelujici Robin Williams. Neuskodilo by mit vice profesoru tohoto formatu. Libily se mi zabery na krasnou krajinu.

• 28.6.2009  19:08

Vermeer byl holandsky malir, ktery nasel zalibu v castem pouzivani barev modre a zlute. V jeho obrazech "pomalu plyne cas", jak jsem se ucila v dejinach umeni. Stejne by se dal oznacit i sam snimek, ve kterem pomalu plyne cas...Libila se mi hudba a charismaticky Colin Firth. V tomto filmu nejde ani tak o dej jako spis o celkovou atmosferu.

• 17.6.2009  09:16

Skvele promysleny film napinavy do posledni minuty.

• 15.6.2009  22:10
    Bobule (2008)

Na tento film jsem se tesila uz hodne dlouho, ale nakonec jsem zklamana. Bylo to hodne prumerne, mozna spis i podprumerne. Hadek mi byl od zacatku protivny, nesnasim takove typky...krasna Klarka, ale dej chudy.

• 10.6.2009  22:09
    Fontána (2006)

Kouzlo tohoto snimku mi zrejme zustane navzdy skryto. Film zustal nepochopen, nespatruji v nem onu krasu, co vetsina navstevniku. Souhlasim s tim, ze pribeh se bud libi, nebo nelibi. Nic mezi tim.

• 7.6.2009  22:09
    Zrůda (2003)

Zrudu jsem chtela videt uz dlouho a po letech se mi konecne dostala "do rukou". Na konci jsem citila lehke zklamani. Od tohoto snimku jsem cekala vic. Uvitala bych, kdyby byl v deji vice osvetlen predchozi zivot hlavni hrdinky Leen. Stejne tak by tam mohlo byt vice o jeji praci prostitutky - ne vzdy to byl planovany sex spojen s vrazdou. Pripadalo mi, ze dej se dlouhou dobu tocil v kruhu a uz jsem se tesila na konec, abych se dozvedela, jak to vlastne dopadne. Divak se mel castecne s hlavni hrdinkou ztotoznit a svym zpusobem ji "chapat", ale u me se pocit "pochopeni" nedostavil. Jinak Charlize jako zruda vypadala dokonale :)

• 14.5.2009  11:09

Moc jsem se na tento film tesila, ale nakonec jsem lehce zklamana. Cekala jsem rozhodne vic. Takova naivni pohadka, ktera by se jen tezko mohla nekdy stat. Moc hezka Freida Pinto a libiva hudba.

• 27.3.2009  22:32
    Edith Piaf (2007)

Krasny biograficky film o sansonierske hvězdě Edith Piaf. Drive jsem o ni prakticky nic nevedela a ted vidim, jak bohaty jeji život byl. Jakoby všechny jeji zivotni uspechy byly vykoupeny trapenim a bolesti. Libilo se mi zpracovani filmu; je tvoren mozaikou stripku z jejiho zivota a preskakujici dejove linie mi tam vůbec nevadily, prave naopak tim film pusobil zajimave a nevsedne. Marion Cotillardova v roli Edith vskutku exceluje.

• 26.3.2009  10:09
    Občan Havel (2007)

Hned me uhodila do oci jedna vec. Prislo mi zvlastni, ze pan prezident se se svoji prvni manzelkou k sobe prilis nemeli. Skoro nebyli videt spolu jako manzele, a to mi prislo divne. Porad stal kazdy nekde jinde, jako by k sobe vubec nepatrili a v jedne mistnosti se spolu ocitli nahodou. Dasa jako druha manzelka je vskutku okouzlujici! Prvni dama s velkym D. Krasna, usmevava, chytra, starostliva. Svym vzezrenim i pusobenim sveho manzela krasne reprezentovala!

• 22.3.2009  18:03

Tento film jsem vzdycky mela zaskatulkovany jako uhozeny prave kvuli pubertalnim problemum tykajici se zasunuti, ale když jsem ho nedavno shledla znovu, docela jsem se u nej pobavila i nasmala :) Stifler je sice debil, ale neslo se mu nesmat :)

• 22.3.2009  17:57
    Vesnice (2004)

Od tohoto filmu jsem ocekavala spis horor nez dramaticky pribeh (kterym film ve skutecnosti podle me je) a celou dobu s napetim ocekavala, jaka hororova chvilka prijde, ale nedockala jsem se. Diky tomu bylo na konci lehke zklamani. Nazor „hrani si na horor“ je podle me docela vystizny. Libila se mi priroda a i pointa v zaveru filmu byla pro me prekvapiva.

• 20.1.2009  00:01

Uchvatna Keira Knightley, krasna hudba a nadherna priroda...Libilo se mi vesele pojeti nudneho razu spolecenskeho zivota te doby. Dikybohu, ze dnes uz se nedomlouvaji snatky a konverzace neni tolik svazana pradnymi frazemi.

• 16.1.2009  09:06
    O štěstí a kráse (TV film) (1986)

Laskava pohadka, která me zahrala na dusi. První pohadka, kterou si ze svého detstvi pamatuju vznikla v roce, kdy jsem se narodila. Uz tehdy se mi vryla do pameti a zamilovala jsem si ji. Odehrava se v malebnem prostredi jihoceskeho zamku Cervena Lhota. Temperamentni a prostoreka pradlenka Madlenka (pri pohledu na krasnou a puvabnou Marketu Fiserovou, manzelku Marka Ebena, si nemohu nevzpomenout na uraz, ktery se ji stal kratce na to:(), kominik, moudra babicka a spousta krasnych chytlavych pisnicek… Tato pohadka zustane v me pameti i nadale ziva a kdykoli si ji rada pripomenu.

• 15.1.2009  00:31

VYBORNY FILM S NESMRTELNYMI HLASKAMI. Nikdy jsem vsak poradne nepochopila pro me ponekud nudny zacatek a konec. "Jsem Popelka II." :o)))