Druhá světová válka: Na frontě (2023) (seriál)

Chronologické shrnutí 2. světové války v barvách z pohledu obou stran. Tohle si musíme neustále připomínat a pro mladší generaci je tenhle dokument jak ušitý. Chválím Netflix, tohle se povedlo.

To Catch a Killer (2023)

Tak slibně vypadající trailer a nakonec taková srajda.

Tenkrát na Západě (1968)

"jak se asi můžu spolehnout na člověka, co nosí kšandy a zároveň pásek"

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Zpětně lepší Terminator než jsem ho vnímal kdysi. Výborný Arnold Schwarzenegger hláškuje jak o život a akce neztrácí tempo! Měním na solidní 4 hvězdy.

Spider-Man 2 (2004)

Nejlepší spiderman i po těch letech!

Ti, kdo mění svět (2018)

Od začátku to smrdí veganskou propagandou. Jop, táhne se to tak až do konce. Kdyby to film, ale nedělal tak agresivně a hodil do scény alespoň taky masožravou protistranu tak mě to tak nesere. Desítky úspěšných lidí co přestali jíst maso mluví o tom jak je super nejíst maso. Celý film tak svojí vtíravou a zaujatou formou reflektuje vegany samotné. Ty jíš maso jo? A proč?

Tlouštíci Extra (2020) (pořad) odpad!

Všichni tlustoprdi co se vyplouvají na štítnou žlázu nebo jiné onemocnění jsou zasraní pokrytci. Někdo má možná sklon k tloustnutí víc, ale v zásadě je to jednoduchý - žereš víc než tvoje tělo potřebuje!

Divošky (2013) (pořad) odpad!

Nehorázná crinch sračka. Je mi tam trapně za ty lidi.

Spider-Man: Paralelní světy (2018)

Tvůrci to vzalo z jiného konce a spolu s unikátní animací evokující komiksový styl to celé funguje. Za mě velké překvapení a snad nejoriginálnější počin roku.