Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Možnosti filmařiny ještě nejsou zdaleka vyčerpány, ještě je toho hodně co zkoušet. V tomto případě jde o zpracování nadmíru předvědčívé a působivé. Ale vzhledem k tomu, že to beru jako celek, musím dát pouze 4. Kvůli přemrštěnému timingu. Tilda válí.

Hvězdná pěchota (1997)

Tohlenc je chuťovka. Uhozené, střelené, pobuřující, šokující, vážné. Skvělé. A ten mozkocuc má správnej look.

Pomsta (1979)

Krásné zasněžené hory a Charles s foukačkou. Zábava začíná.

Drawn Together (2004) (seriál)

Boží nápad, ultimátní zpracování.

Ruská ruleta (2005)

Tenhlenc film si fakt dejte, žárovka nikdy nebyla tak napínavá 8-).

Hříšné noci (1997)

Takovýhle herecký ansábl v jednom filmu se hned tak nevidí. Námět a jeho zpracování je perfektní stejně jako vykreslení tehdejší doby. Mám rád filmy ve kterých se točí další filmy, tzn. nakouknout do zákulisí. Škoda, že Macy nedostal více prostoru, ale i tak mi připadal jako ten nejlepší. A ta zvířátka na ženských tělech jsou příjemným bonusem, přecejenom je to film o pornu, že?

xXx (2002)

Ano je to vcelku tuctový akčňák, ale kde jinde uvidíte zasněžené hory u Vranova? Nebo možnost dojet po Dyji do Prahy?? Sympatický je i hlavní hrdina, který není úplně 100% agent, totiž teprve se to učí. Asia je nejšukadeličtější agentka co jsem kdy viděl a když má zbraň v ruce, ledy tají:) Scénář je průměrný, ale plně ho vyvažují místy opravdu střelené, o to více zábavné, akční scény ( slide na podnose, rozstřelení vlečky s bramborama). A ta scéna, kdy tam dofrčej ty pecky je krásně sebeparodická. No a nesmíme zapomenout na stálici v amerických akčních filmech Marka Vašuta v roli velitele leteckých sil.