Oáza (1972)

Na můj vkus vcelku polopsychotropní drama, které o to více překvapí, že vzniklo v hlavách československých. Nicméně postavy jako lusk a překrásné lokace jsou tím pravým lákadlem proč se na to mrknout. Rudolf opět skvělý.

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

NEmůžu si pomoct, ale z celýho filmu si vybavuju jenom tu děvčicu s barevnýma vlasama. A ta fakt stojí za to:).

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Quentin už mě začíná srát s těma jeho nudně dlouhýma dialogama. Měl by přestat myslet na sebe. A ty ukecaný děvky sou fakt k zblití. Jediný důvod proč tohle vidět je KURT, který akčně-psycho-humo-stylem zachraňuje situaci. Jo a maj tam krásný auta.

Rallye smrti (2008)

Bitches and cars nejsou všechno. Trocha infantilního humoru by tomu jenom prospěla. A toho kamiona měli nasadit až v poslední etapě. A když tam maj všeci navigátorky, proč má ten negr navigátora??? Je snad teplej????

Černý blesk (2009)

Mnohem lepší než všeci Spajdři dohromady. Zábavka, ale velmi povedená. Alkoholici kteří začnou sportovat se hned tak nevidí.

Burke and Hare (2010)

Nebýt tam ta zrzka-feška a ty šukačky, taxe na to ani nedá dívat. Landisova režie je zprdele.

Komando (1985)

Likvidace nepřátel pomocí vidlí a kotoučů na cirkulárku je nezapomenutelná.

Zelený sršeň (2011)

Je smutné, že nejlepší z celého filmu je Crown Imperial. Ale aspoň něco.

Cat Shit One: The Animated Series (2010)

Naprosto dokonalá šílenost, ve které se zhmotnily moje nemyslitelné představy o perfektním seriálu. Škoda, že to nemá víc dílů. Kdo tomu dá míň jak fórstárs je velbloud:).