Peklo s princeznou (2009)

Velmi solidní čtyři hvězdy, Mádla jsem tady mohl, Voříškové to velmi slušelo a byla to celkem legrace. Pohádka, kde bych se vůbec nezlobil, kdyby z toho někdo udělal erotický film, pokud možno se stejným obsazením. Nebylo by to těžké, skoro by se ani nemuel přepisovat scénář. 85%.

Jak se krotí krokodýli (2006)

Určitý potenciál to mělo a některé postavy byly docela snesitelnéa dalo se je sledovat. Ale bohužel hrozní dětští neherci a chaos ve scénáři a trohu moc nesmyslů jen tak, aby se něco dělo. A ještě je to moc dlouhé. 30%.

Základka (2012) (seriál) odpad!

co to ku... mělo jako bejt??? To je hrůza zoufale nevtipná a trapná. Normálně počítám zajíce po honu a nerecenzuju seriál po prvním díle, ale tohle je trochu moc velký wtf. A ty herce mám přitom rád, aspoň většinu. Fuj, jdu možná i přehodnotit Pánskou jízdu, která je proti tomuhle veledílo. Cca -10% (slovy mínus deset).

V pasti (2005)

Koncert pro dva herce, komorní thriller. 85%.

Maverick (1994)

Není to špatné, je to veselé a Jodie Foster předvedla komickoiu stránku svého hereckého umění pěkně. Já mám navíc poker rád, i když raději texas hold em, ten konec byl pěkně hypernerealistický, stát by se to mohlo tak jednou za milion lt, ale budiž. 75%.

Bravo, girls! (2000)

Ok, je tam pár trochu pitomých a zbytečných momentů. Ale! jsou tam fakt kočky, já si užil Kirsten a Elizu a aspoň jsem se dozvěděl, že cheerleading je docela zajímavý sport, který je tu natočený dost slušně. 80%.

Carrie (2002) (TV film)

Verze, která je více věrná předloze, než slavnější předchůdce.V některých ohledech je lepší a televiznost tomu v televizi nemusím vyčítat. Angela Bettis odvedla dobrou práci. 70%.

Chuckyho sémě (2004)

Mně se to líbilo a pro Jennifer Tilly mám nějakou slabost a tady si ze sebe dokázala udělat docela prdel. 75%.

Past (1996)

Debut jako hrom, velice dobře napsaný, chytrý mafiánský fim se skvělými herci. 85%.

Smrt čeká všude (2008)

Bál jsem se, že to bude koncentrovaná nuda bez příběhu. Ten tam samozřejmě je a minimálně ten hlavní, který jsem tam našel se vyjeví na konci, ale nebudu spoilerovat. Renner v hlavní roli se mi líbil moc, že jsem si ho začal všímat v dalších filmech Možná si nebudete pamatovat jednotlivé scény, které jsou trochu podobné, ale atmosféru určitě. 85%.