Zatímco spíš (2011)

Rozmýšlel jsem se mezi slaboučkýma 4* a silnejma 3* a nakonec dávám za 3*. Ačkoli se filmu daří to, že se zajímáte o naprostýho slizáka, tak nic dalšího (šokujícího ani překvapujícího) už to nepřináší.

Jack Ryan: V utajení (2014)

Nejefektivnější, nejakčnější, ale zároveň asi nejslabší Jack Ryan.

Vessel (2012)

Myslim, že víc se z krátkometrážní sci-fi vytřískat nedá. Má to atmosféru, má to výborný efekty a já už se těšim na celovečerák.

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Kdepak, Firts Class nasadila laťku hrozě vysoko. Noví X-Meni baví, ale neoslníš dvakrát stejným retro feelingem. Díky hlavní zápletce s cestování časem jde ve výsledku spíš o konverzačku, než akční film, ale to vůbec nevadí. Když už akce je, většinou totiž oravdu stojí za to; scénu s Quicksilverem si řadím do osobního zlatého fondu! :-)

Lake Mungo (2008)

Mockument, který ve výsledku vlastně ani není duchařinou, ale spíš psychologickou studií. Čekal jsem víc.

Sinister (2012)

Kurňa! Tak slušně se to rozjíždělo, při promítání starých "rodinných" videií tak krásně mrazilo, i ten záporák měl xicht a... A nakonec nic. Vidím nevyužitej potenciál, takže plánované dvojce nejspíš šanci dám.

Oculus (2013)

Trošku netradiční forma vyprávění, ale jinak vlastně jenom další z řady. Podívat se, obstojně se u toho bavit, ale za týden zapomenout...

NON-STOP (2014)

Blbost, která baví. A Neeson dál ruluje v pozici největšího badasse současného filmového plátna...