The Horseman (2008)

Vlastně takovej spinoff porna :-D Tatík se vydá za pomstou své zemřelé dcerky, která se rozhodla, že si přividělá v branži pro dospělé. Když v tom nebudete hledat hlubší poselství a strávíte chatrnou motivaci postaršího fotříka (kde byl, když ho dcera potřebovala?), tak dostanete fajn revenge film s typicky australským hrubým a minimalistickým (až civilním) lookem.

Žralokonádo (2013) (TV film) odpad!

Čekal jsem, že filmu dám buďto odpad, nebo 5*. A jelikož mě to nebavilo a už během sledování filmu mi to přišlo, jako ztráta času, dávám právě ten odpad. Ne. Tohle není ta z blbostí, které jsou tak špatné až baví. Tohle je ta z blbostí, která bolí. Ale dvojce asi šanci dám :-D

Kšeft na jeden den (2012)

Celkem fajn oddychovka. Nečekejte žádný zapadlý klenot, ale britsky podivný mix humoru, thrilleru, akce. Ne každému to musí sedět, ale má to svojí zvrácenou poetiku :-D

Hrůzná minulost (2012)

Slabší 3*. Snaha o kombinaci duchařského hororu a thrilleru o masovém vrahovi směrem ke mně vyzněla dosti nepřesvědčivě. Ale fajn atmosféra tam místama je, o tom žádná.

Hon na ponorku (1990)

Jeden z nejlepších ponorkových filmů všech dob. Poctivá podívaná ze zlatých dob studené války.

Braindead - Živí mrtví (1992)

Zingaya! :-D Nezapomenutelná, nejkrvavější a nejlepší zombie komedie všech dob :-)

Godzilla (2014)

Takové polovičaté. V tajemné rovině, kdy se o Godzille jen mluví a pouští se historické pásky, to funguje skvěle. V efektních soubojích s dalšími monstry to pak dostává asijsky naivní nádech a ten se s tou první částí hrozně tluče.

Život není krásný (2008) (amatérský film)

K pobavení bohatě stačí :-D Politicky nekorektní humor INCLUDING :-)