• Krátkometrážní

Leprechaun: Origins (2014)

Remake původního Leprechauna, kterého zná snad každý hororový fanda. Na film jsem se docela i těšil a i když nějaký film má špatné hodnocení, tak mi to nedá a stejnak se o tom přesvědčím. Zde má ovšem drtivá většina pravdu. Komediální nadhled suchých hlášek je v háji a Leprík vypadá jak vyblitý lečo. O atmosféře se nedá moc mluvit, jelikož to co potřebuje divák vidět, tak roztáhnou rychlou kamerou a zase nic. Tento pokus se opravdu nepovedl. 35%

Long khong 2 (2008)

Ty Thajce já moc nemsím a to z důvodu špatného hraní. A navíc mě to moc nebavilo. Ke všemu "štěstí" alespoň scény jsem si užil.

Happy Feet 2 (2011)

Téměř to samé jako u prvního dílu. Slabota, která je akorát pro děti, ale jinak nuda.

Happy Feet (2006)

Pro děcka dobré, pro dospělé nuda!

Fantasmi (2011)

I v poslední době se k nám dostávají povídkové filmy. A proč ne, rozhodně jsem se nenudil a spíš očekával jakých kvalit se díly dočkají. Dva díly jsou vysloveně slabé(20%), dva které mě uspokojily a s klidným svědomím můžu dát 50%. Poslední pátý díl povídek je nejsilnější a nejpovedenější. Ten je ode mě za 75%. Takže i když jsem spokojený, tak na víc než 2 hvězdičky mi to celkem nevyjde.

7500 (2014)

Šimizu už při druhém dílu Nenávisti ukázal, že to bylo bez zaujetí acelé takově prkeně natočené. On zkrátka není tak talentovaný režisér, aby vytvořil parádní atmosféru. Navíc v 7500 otřepané téma, které rozhodně nezaujme, slabé zpracování. Celé je to nemastné neslané. Aspoň že stopáž nebyla delší, jinak bych snad nemě sílu dokoukat. 30%

Za zdí (1998) (TV film)

Viděno na ČT1, před několika lety. Je to film, který ničím neoslní a po většinu stopáže zkrátka nudí. Na jedno skouknutí to lze přežít, ale znovu bych tento film vidět nechtěl. Docela slabota.

...a zase ta Lucie! (1983)

Klasika, která může obstát u dětí, ale jináč je druhý díl slabší a nic neříkající. Oproti prvnímu dílu.