Los Bandoleros (2009)

Tak nechapem veru o com toto bolo ? K comu? Ziadny dej, pointu nemozem najst, toolkaaa zbytocnost.

Blázni a dobrovolníci (1985)

MOmnetlane pre mna asi najnudnejsi film s Hanksom. Nebavil som sa, iba par momentov mi prisli smiesnych inak asi nic. Ale skvely herecky vykon Johna Candyho :D

Turner a Hooch (1989)

Zabavny film. Tom Hanks a ko velky cistotny clovek dostane nakladacku v podobe slintajuceho psa. Len pri konci som bol smutny :( ale uplne nakoniec vesely :)

Pavouci z vesmíru (2010)

Pre mna sci-fi pecka :) Aj ked je tam zopar slabsich nudnych momentov a keby to dostalo viacej penazi by to bolo dokonale. Ale inak pecka. Je to proste moj zaner :)

Rychle a zběsile 5 (2011)

Moja oblubena seria ale nemozem si pomoct, lepsie hodnotenie tomu dat nemozem. Dejovo vobec ziadny problem, nenudil som sa, bolo to fajn. Vyber a hranie postav perfektne (az na tie prehnane Johnsonove svaly). Ale mam pocit ako keby sa nam tvorcovia filmu vysmievali. Tie akcne sceny su proste strasne. Ako uzasne su spravene ale ta nerealnost je az "do nebe volajici". Asi si myslia, ze sme az taki hlupaci. Matrix bol podla mna na akcne a fantasy sceny realnejsi :) Tam mal skor clovek pocit ze mozno aj v realy sa da gulke vyhnut :)) No ale aby dve auticka tahali neviem kolko tonovy trezor po mestskych uliciach a dokazali rezat zakruty ako na rally je pre mna veru silna kava. Este keby im dali aspon SUV tak by som to bral, ale toto veru nie....

Velký (1988)

Skvely film. Dojem, ktory zostava po pozreti tohto filmu je uzasny. Skvely vykon Toma Hanksa a velmi dojemny koniec. Ako dieta toto bol moj velmi oblubeny a nostalgicky film a aj nim zostane.

Cesta do fantazie (2001)

Musim povedat, ze som velmi ale velmi milo prekvapeny. Ja nejak japonske animaky nemusim ale toto ma jednoducho dostalo. Bola to uzasna cesta do fantazie aj pre mna. Tolko kreativity, napadov, skvelych vyjavov pokope si zaslusi len plne hodnotenie. Je uzasne ze sa niekomu zrodi taketo nieco v hlave :)

Legenda o létajícím Cypriánovi (2010)

Nechapem co som to vlastne videl. Preco je v nazve "lietajuci" ked to s lietanim nemalo nic spolocne. Som neskutocne sklamany a vobec nchapem co tym filmom autory mysleli. Co vobec chceli dat svetu. Tak do polovicky to malo celkom fajn zcenar, vyzeralo to byt na zaujimavy pribeh ale zrazu sa to seklo a uz len nuda a ziadna pointa. Jedine co trosku mozem pochvalit su dobre herecke vykony, inak sklamanie.

Lovec trolů (2010)

Nie ze by to bolo nieco uzasne ale malo to nieco do seba. Tematika roznych bajnych bytosti sa mi vzdy paci tak sa mi paci aj toto. Je to skvele ze sa zacal pouzivat dokumentaristicky styl pre robenei filmov. Dava to filmu take zvlastne kuzlo, ako keby to fakt tak naozaj niekde bolo a clovek ma chut to ist skumat. Odteraz akonahle niekedy zavitam do Norska tak si spomeniem na trolov, ktori ziju v ich lesoch :))