Ned Kelly (2003)

Zbojnická based-on-true story. A to já ráda něco přiučím, obzvlášť tak bezbolestnou formou. Při rozšiřování obzorů jsem se VŮBEC nenudila a výsledný dojem rozhodně předčil nadhodnocenou Austrálii. Slušná podívaná s hvězdným hereckým obsazením a přesvědčivým výkonem (nejenom) Heatha.

Někde dnes večer (2011)

Malé je milé, malé je krásné. Důkaz, že někdy stačí dva lidé, dva příliš obývané byty a dvě telefonní sluchátka k pohlazení po duši. John a Katherine roztomile toporní, staromódní a svoji. Poetické, romantické a svěží. Dokonalý první polibek přes telefon. Kéžby mě někdo taky takhle políbil. [46th MFFKV]

Nevěstinec (2011)

Nevěstinec bohužel naplňuje zdejší kritiku do posledního puntíku. Totální absence příběhu je neomluvitelná, u pánského publika možná vykoupená promenádou na odiv vystavěných ňader rozličných tvarů a velikostí. Holt dívat se je na co, holky rozhodně nejsou tuctové prvotřídní krásky a okouzlují mnohdy právě svou nedokonalostí. Škoda jen, že "postavy" se procházejí po plátně stylem "sedni si sem, hoď smutnej pohled, ukaž kozy nebo i něco víc", abychom mohli sledovat to samé v prvním patře. Nakonec je z Nevěstince jedno velké posedávání, polehávání a přecházení z místnosti do místnosti v různých denních a nočních dobách. Místy mi to přišlo až úsměvné. Když se na to člověk ovšem připraví předem, ani vás to tak nezvedne ze židle.

New Yorku, miluji Tě! (2008)

New York, New York I want to wake up in That city that never sleeps....nemůžu se ubránit srovnání s okouzlující francouzskou metropolí, a ty New Yorku, vycházíš z něj vítězně. Zkrouhnutí počtu povídek výrazně usnadňuje orientaci ve spletici osudů a umožňuje přilnutí k některému z nich. A ono se to daří u většiny - přibylo totiž humoru, aniž by tím utrpěla poetičnost, tajemno, krása dní všedních i nevšedních. Snaha o jemné propojejí newyorských osudů spojuje střípky v celek, ve kterém se člověk neztratí. Plejáda hollywoodských ikon spolehlivě funguje jako elementární lákadlo divákovy pozornosti - Shiu, Haydena a Bradleyho pohromadě v jednom úchvatném velkoměstě si prostě nejde neužít...New York, New York, New York...

Nezapomeň na mě (2010)

Bohužel TUCTOVKA, kterou od upadnutí v zapomnění dělí dvě věci - možnost vidět Pattinsona v non-emo poloze a nechat se překvapit závěrem o němž dopředu víte, že bude překvapivý a stejně překvapí.

Nikdy to nevzdávej (2008)

Nuda vypatlaná stejně jako hlavy libových frajerů. Každej, kdo se podílel na tomhle, by zasloužil ránu.

Noční let (2005)

Velice průměrný thriller, jehož největší devizou je děsivý Cillian Murphy a krásná Rachel McAdams.

Nuda v Brně (2003)

S nudou v Brně je to jako s olivami. Buď je milujete anebo je nemůžete ani cítit. BRNO !