Umučení Krista (2004)

Jako, bylo to drsný. Dost autentické záběry.

Duše (2020)

It truly is soul touching movie.

Odplata (1999)

Miluju ten soundtrack.

Legion (2017) (seriál)

Hodně mě to bavilo. Hrátky s mozkem. Líbilo se mi audio-vizuální uchopení celého tohohle konceptu. Moc pěkně natočené. Dobrý cast. Inu, i ta pointa z toho vylezla celkem zdravě. Z mě šťastných pět hvězd. Bavilo mě: "Každý klam začíná jako obyčejná myšlenka. Jako vejce." So true. ;)

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Veliká stylovka a dobovka z prostředí amerického filmu. Tenhle snímek mě bavil strašně moc. Hlavní dvojice Brad Pit a Leonardo Dicaprio fungují neuvěřitelně skvěle. A jak Tarantino zvolil charaktery jejich postav, to mě prostě plaví. A i když oproti jiným jeho filmům možná méně krvavé akce, tak na konci se to vykompenzuje paradoxně superbeutálním masakrem. Když Leo vyděšeně vraždí lupiče plamenometem ve svém bazénu? Daimn!!! Love it! A sjetej Brad brutální vrah žen s klidnou tváří? Řekl bych, že si to dost užívá. :D No o story vám spoilovat nebudu, koukněte na to. Doporučuju. ;)

Sbohem, synu (2019)

Těžké životní drama jednoho páru z Číny nedávných let. Je to teda dost dlouhé, ale krásné. Moje babička by řekla, že je to "hroznej film". A měla by pravdu. Téma je dost silné. Ale celé je to vyprávěné velice lidsky a bez zbytečného patosu, takže za mě velká divácká spokojenost. Je pravda, že střihově to je pojaté trochu netradičně, takže v tom má divák během filmu celkem hokej, ale na konci si to zase pěkně sedne a všechno dává smysl. Oba hlavní herci jsou výborní. Díky za novou filmovou zkušenost.

Joker (2019)

Nejlepší drama, které jsem za poslední dobu viděl. Strhující herecký výkon Joaquina Phoenixe.

Matrix (1999)

Tenhle kult ve své době rozbil veškeré hranice. Ještě dlouho z něj budou filmaři po celém světě čerpat inspiraci. Jak neuvěřitelně si tvůrci pohráli s kamerou a efekty na tomhle kousku, to je prostě nepředstavitelná nálož! Za *****!

Lucy (2014)

Tru storry. It happend to me.