Ash vs Evil Dead (2015) (seriál)

AWESOME-FUCKIN-GROOVY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ona (2013)

FOKIN' AWESOME!!! Nejlepší výkon Scarlet Johanson a hlavně Joaquina Phoenixe.

Sinister (2012)

Hned na začátku jsem si řekl, daimn, to je ale klišé! Pak se to zajímavě rozjelo a já se nechal vtáhnout kvalitou záběrů a atmoškou kulervoucího minimalistického soundtracku, až se mi z toho ježili chlupy na zadnici. Zajímavá hlavní postava zapáleného spisovatele fungovala velice dobře. Video-vzkazy od pana Bubáka taky. Ale konec byl ještě více předvídatelný a klišovatý než začátek. Za mě 3 a 1/2 *.

Rychle a zběsile 7 (2015) odpad!

Too bad! Jak se mi ostatní díly líbily, tak mě tenhle totálně zklamal. Doufám, že teď když si James Wan namastil kapsu tímhle kasovním bullshitovým blockbusterem, tak se vrátí zpět k hororům, které mu sedí. Konečný verdikt: Příliš létajících aut na jeden film! Basically it fuckin' sucks!

Birdman (2014)

Výborná podívaná. Opravdu mě bavila kamera a herci. Prostě jsem nebyl schopný odtrhnout na moment oči od obrazovky. A kule drásající bicí soundtrack... Hodně povedené. U mě za 5* a nedivím se, že si tento snímek přišel u kritiky na své.

LEGO® příběh (2014)

God damned, Emmett!? Tohle je ten nejepičtější animák ever made! Je to hodně mooooc našlapaný! And EVERYTHING IS AWESOME!!!!!!!!!

Tři dny ke svobodě (2010)

Wow! Just wow! Tomuhle říkám thriller! Příběh člověka, učitele, který je schopný pro svoji lásku obětovat snad úplně všechno. Svoji práci, svoje zdraví, svoji identitu. Jen aby mohl mít rodinu pohromadě. Tenhle námět je tady opravdu silně zpracován. Samozřejmě hlavní aktér, Russell Crowe, je naprosto úžasný. Nedokážu si tady představit nikoho jiného, kdo by tak přesvědčivě zahrál chlápka, kterému se bortí svět, ale on se rozhodne všechno radikálně změnit. A osvobodit svoji manželku z vězení. Wow! Paul Haggis je opravdu skvělý režisér a scénárista. Film The Next Three Days jsem si opravdu velice vychutnal.

Zuřící býk (1980)

Na každý pád silný snímek. Na mě trochu moc černobílý a dlouhý, ale určitě s duchem a srdcem na pravém místě. Nebo spíš levém? Střední váha, která nezaváhá, to je De Niro jako Zuřící Býk!!!

Takoví normální zabijáci (1994)

Zvrhlé a úžasné! Hlavní postavy jsou super-cool! Downey Jr. je taky super-thick a ujetá kamera na LSD a houbičkách funguje perfektně! Obrovská nadsázka, výborné hlášky, krve a vraždění až nad hlavu, perverznosti, slizkosti a démonické výjevy... So cool! 4* z 5!

Drákula: Neznámá legenda (2014)

Dobří herci, epické ztvárnění, zajímavá akce, bohužel špatný scénář... I když máte dokonalý scénář, nezaručuje to, že film bude skvělý. Ale když máte špatný scénář, pak se těžko natočí dobrý film. 1,7 hvězdy.